Chodíme spolu rok a půl, ale kamarádi jsme již 12 let. Myslím, že ani jednoho z nás nenapadlo, že jednou budeme spolu. Asi osudem jsme se jednou po dlouhé době potkali a od té doby jsme spolu :-) Myslím, že jeden pro druhého jsme ztělesněním přesně toho, co jsme hledali a v jiných lidech nenacházeli................ "Hledali jsme štěstí a našli jsme sebe" :-). Letos na dovolené v Turecku mi přítel přichystal nádherné překvapení. 11.7. mne požádal o ruku na pláži za soumraku měsíce. Nikoho jsem si nepřála mít tolik za muže jako právě jeho :-)
Termín máme stanoven na 24.4.2010 na Červeném Hrádku u Jirkova. Oslava proběhne v nedaleké myslivně v Drmalech. Myslivna nás zaujala svým umístěním u lesa daleko od městského ruchu. S příjemným interérem, rozlehlou zahradou a terasou umožňující vyžití i dětského osazenstva. Jak nám majitelka sdělila. je jednou z možností i urožnit si sele - a bylo rozhodnuto :-).
Chci si do tohoto alba ukládat inspirace, které mne zaujali. Předem vím, že půjdu pro nápady i do Vašich alb :-) Věřím, že nikoho neurazím, když si zde Vaše fota uložím. Nepůjde o kopii něčí svatby či porušování práv osobního vlastnictví :-). Pouze pomocí Vašich fotek vyjádřím naše vlastní představy, které nejsou nikde zachyceny a vezveme si z nich příklad. Děkuji :-)
Harmonogram:
No zatím nešílíme, akorát jsme zamluvili termín a teď si vklidu užíváme poklidného rozjímání, jak by to mohlo vše asi vypadat :-) Možná bych se měla pomalu koukat po šatech, ale zatím mne nepopadla ta správná vybírací horečka. Na konci roku si asi vybereme prstýnky a dáme si je k Ježíšku :-)
24.8. jsme zamluvili termín na matrice
25.8. jsme zamluvili restauraci a ubytování
20.10. objednány svatební prstýnky
Nyní pohoda, klídek, tabáček ...............
4.11. máme doma prstýnky :-)
7.11. focení na svatební oznámení - dopadlo skvěle, bylo krásné podzimní počasí.
7.11. zamluven forograf.
4.12. zamluveny svatební šaty Salon Delta v Mostě - nádherné :-) a šaty pro družičku.
19.12. koupen svatební oblek pro ženicha - moc mu sluší :-).
5.1.zamluven hudební doprovod.
12.2. zamluveny květiny.
15.2. zamluveno svatební cukroví a minizákusky.
11.3. hotové svatební oznámení.
12.3. koupeny šperky pro nevěstu i pro družičku, vč.ozdob do vlásků.