Svatba se bude konat dne 21.6.08 ve 12:00 v obřadní síni v Lokti nad Ohří. Zasnoubeni jsme od 21.7.2007, kdy mě můj miláček oficiálně (a zároveň i mou maminu) požádal s krásným snubním prstýnkem, zda bych si ho nechtěla vzít :-) Já už sice věděla, co se chystá udělat, protože mě neoficiálně požádal o ruku o 14 dní dříve na dovolené v Jižních Čechách, to byla romantika na hrázi rybníka :-), ale stejně to byl ten nejkrásnější den v mém životě ( samozřejmě zatím :-))
Zatím jsem vložila pár fotografií. Vzhledem k tomu, že svatba se již blíží, tak mám spusty věcí zařízených. Snad se mi podaří sem toho vložit více... Šatičky už mám koupené, ale zatím je sem dávat nebudu, co kdyby se náhodou přítel někdy podíval :-)
Vzhledem k tomu, že je dnes 3.6.08 a svatba už je opravdu za pár dní, rozhodla jsem se přiložit i fotku svatebních šatů. Je to špatná kvalita fotky, bylo to foceno z mobilu. Ve skutečnosti jsou krásně bílé a nadýchané :-) Prostě pohádka. Už máme oblek pro ženicha a veškeré věcičky na výzdobu. Teď už může svatba přijít, myslím, že jsme připraveni :-)