Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

mabendov Aktivní

Svatba byla 14. května 2016 Olomouc, Region Olomouc  • 

Fotograf Foto Michal Krusberský - Https://www.facebook.com/fotografMichalKrusbersky/?fref=ts Velká spokojenost, hezké fotky, skvělá cena, rychlost zpracování fotek :)
Hudba Dj Schafff - Https://www.facebook.com/djschafff/?fref=ts 1000%!!! Geniální, super jednání, úžasná domluva, parádní hudba, klučina na správném místě, obrovská spojenost! Vřele doporučuji ;)
Hostina Prachárna Park Hotel Olomouc - Https://www.facebook.com/hotel.pracharna/?fref=ts Výborné místo, hezká výzdoba, dobré jídlo, ochotný personál. Nevýhody: vyšší cena která neodpovídá kvalitě (4* hotel a servírování nealka v plastu, nedoplňování sklenic, knedlíčková polévka přesto, že byla domluvená bez knedlíčků, špatně připravená místa k sezení - chyběly židle přesto, že byl dán zasedací pořádek předem...) - jsou to drobnosti, ale u 4* hotelu a za tu cenu by je člověk nečekal. Ale jinak spokojenost. Velká výhoda je, že se dá dělat obřad, hostina i večerní zábava na jednom místě.
Ubytování Prachárna Park Hotel Olomouc - Https://www.facebook.com/hotel.pracharna/?fref=ts Výborné místo, hezká výzdoba, dobré jídlo, ochotný personál. Nevýhody: vyšší cena která neodpovídá kvalitě (4* hotel a servírování nealka v plastu, nedoplňování sklenic, knedlíčková polévka přesto, že byla domluvená bez knedlíčků, špatně připravená místa k sezení - chyběly židle přesto, že byl dán zasedací pořádek předem...) - jsou to drobnosti, ale u 4* hotelu a za tu cenu by je člověk nečekal. Ale jinak spokojenost. Velká výhoda je, že se dá dělat obřad, hostina i večerní zábava na jednom místě.
Svatební oznámení Tiskárna Twin Olomouc - Návrh oznámení, programů, jmenovek a svatebního stromu od švagra, realizace tisku v tiskárně Twin Olomouc. http://www.tiskarnatwin.cz/ Velká spokojenost, dobrá domluva, rychlé jednání, kvalitní práce a rozumná cena.
Dorty Papala cakes http://www.papala.cz/ - Velmi dobrá domluva, hezká práce, velmi chutný dort s různými příchutěmi a chuťově i vzhledově povedené cupcakes. Navíc rozumná cena :) Rozhodně doporučuji :)
Koláče Koláčky Mezice - Http://www.zakusky-mezice.cz/kolace/ chaotické jednání, chuťově průměrné
Svatební šaty Svatební salon MONA - Https://www.facebook.com/Svatebn%C3%AD-salon-Mona-Olomouc-420316054711641/?fref=ts Velmi příjemná a ochotná paní, šaty krásné :)
Doplňky nevěsty Svatební salon MONA - Https://www.facebook.com/Svatebn%C3%AD-salon-Mona-Olomouc-420316054711641/?fref=ts krásný 3,5 m dlouhý dvojitý závoj :)
Make-up Hana Pratesi visage - Https://www.facebook.com/hanapratesivisage/?fref=ts velmi milá a sympatická paní, která svou práci dělá velmi dobře a profesionálně :)
Účes Natalia Radovanovič - Https://www.facebook.com/Kade%C5%99nice-Natalia-Radovanovi%C4%8Dov%C3%A1-727196820647309/?fref=ts účes mi sice nevydržel až do konce, ale tahle slečna je má oblíbená kadeřnice a její práce se mi líbí :)
Bižuterie Aliexpress - Www.aliexpress.com velká spokojenost s náušnicemi i hřebínkem do vlasů a ta cena :)
Svatební prsteny Snubní prsteny Danfil - Https://www.facebook.com/SnubniprstenyDanfil/?fref=ts Krásné prstýnky, skvělé a rychlé jednání, domluvit se dá úplně cokoliv, cena velmi hezká a celkově velká spokojenost :)
Zásnubní prsten pro nevěstu ALO diamonds - Https://www.facebook.com/alodiamanty/?fref=ts Můj nejkrásnější prstýnek :) A servis k prstýnku skvělý :)
Výzdoba Já, kamarádka a Park Hotel Prachárna - Většinu věcí jsem si vyráběla sama, něco jsem měla půjčené a něco dodal hotel, naaranžování udělali zaměstnanci hotelu Prachárna
Květiny Eva Juránková - Florcentrum Foltýnová pobočka Zábřeh na Moravě - Http://www.florcentrum.cz/zabreh.php kytičky tvořila moje dobrá kamarádka Evka :) (kytička pro nevěstu, korsáž pro ženicha a kytičky na stůl)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
mabendov
M L
Registrace: červen 2015
Bydliště: Region Olomouc
Příspěvků: 75
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Po svatbě
6 2 0 dní
Po svatbě
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)