Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Maruška a Leoš   svatební album

maaajinka  •  57 fotek  •  30. čer 2012, Lanškroun, Region Ústí nad Orlicí

Jaká byla svatba:

Asi jako každá nevěsta jsem si svůj velký den užila naplno... Všem, které jsou zásadně proti vdávání bych to z fleku vymluvila, ten den je opravdu s velkým D!
Na svatební přípravy jsem měla zhruba 3 měsíce, které byly ale bohužel pracovně tak náročné, že na samotnou svatbu moc prostoru nezbývalo. Obrovskou pomocí mi byla Máca, moje sestra a svědkyně v jedné osobě!!
Pár dní před svatbou mi už všichni říkali, ať se kvůli tomu počasí přestanu modlit, hlásili teploty vysoko nad 30 C .... a ty se také vyplnili. Od rána bylo opravdu vedro, ale já jsem byla šťastná - pořád lepší úmorné vedro, než déšť a zima!!
K vlastnímu překvapení jsem ani nebyla nervózní, ale už od začátku jsem si všechno užívala a chvílemi přemýšlela nad tím, co všechno si z toho dne budu pamatovat. Díky bratránkovi, který nám svatbu natáčel doufám, že vzpomínky zůstanou živé hodně dlouho. I mého v ten den nastávajícího muže všichni chválili, jak to zvládá... prý jako by se ženil každý den, ani stopy po nervozitě, jen úsměvy a srandičky. Byl to naprosto pohodový a krásný den. Kytička bohužel nedopadla úplně podle mých představ, nicméně barevně odpovídala a nakonec byla docela fotogenická, takže to mé chmury rozehnalo :-)
Šaty a závoj jsem měla z pražského studia Adina, šaty byly dokonalé, bohužel závoj byl nakonec jiný, než jsem si vysnila a vybrala, což mě velmi mrzí (chtěla jsem ho na hřebínku s kamínkama, připravili mi ho s kytičkama... následným řešením jiné varianty jsem si nakonec odvezla jiný závoj, než jsem měla vyzkoušený a vybraný...).
Ženich se svým doprovodem vyjížděli na motorkách, následnou kolonu asi 20 aut jsem uzavírala já v úžasné aerovce našeho známého.
Obřad jsme měli v kostele sv. Václava v Lanškrouně. Atmosféra kostela a celý průběh obřadu byl naprsto dokonalý.... nejenže dojetím rozplakal většinu dámského osazenstva, ale Zibi, náš milý pan farář, nezklamal ani v humorné rovině a dokázal nás i v takovéto chvíli pobavit... Vřele doporučuji všem zvolit kostel před rutinní obřadní síní... Na cestu z kostela nám zněly zvony a do toho burácely motorky :-)
Protože bylo opravdu horko, skupinkové focení jsme zrealizovali až v místě hostiny. Tu jsme měli na Oboře v Lanškrouně, manželé Motzovi se o nás moc hezky postarali, areál dětského tábora byl pro letní svatbu naprosto ideální!
Po obědě jsme nechali všechny vydechnout a s panem fotografem se věnovali těm nejúžasnějším snímkům, v jaké jsem snad ani nedoufala :-)
Na večerní rockovou party dorazili další známí a protože bylo opravdu teplo, vydrželi jsme venku do brzkých ranních hodin. Co víc si přát :-)

Tipy a doporučení pro nevěsty z Lanškrouna a okolí:
- rozhodně pan fotograf Jiří Šípek - Photomax - úžasná práce, během obřadu jsme o něm ani nevěděli, na stylizované fotky má skvělé nápady, nemluvě o fináním zpracování fotek, DĚKUJEME!
- kostel sv. Václava - báječný obřad plný slov, na která nezapomeneme
- rocková kapela STORN - vstřícná partička muzikantů, kteří zahrají vše, na co si vzpomente (hrají i na plesech, takže repertoár mají opravdu široký a tanečky si užili i rodiče :-))
- dort a cukroví - švagrová Ivana, volili jsme jistotu, jelikož její cukrářské umění známe a víme, že nikdo neodolá :-)
- moje skvělá kadeřnice Michaela Chalupníková si dala záležet, je kreativní a s vlasama to opravdu umí
- make-up jsme svěřily mladinké Sofii z lanškrounského učiliště - velmi šikovná slečna s velkou budoucností!
- glitter tattoo - studio Onyx z České Třebové - paní Buriánková mně a mé sestře-svědkyni vytvořila nádherné originální třpytivé tetování doplněné o kamínky Swarovski - zvolili jsme to místo šperků, vydrželo ještě celý týden po svatbě, vřele doporučuji všem, které chtějí pro svůj velký den něco odlišného!
- prstýnky - bílé zlato, pro nevěstu s diamantem - Zlatnictví Smaragd Lanškroun
- oblek pro ženicha a boty - KÖSSO KÖNIG (pobočka Moravská Třebová), košile se stojáčkem - gentlemans.cz
- boty nevěsty - Deichmann
- hostina - Obora Lanškroun - dětský tábor, manželé Motzovi

Doporučuji dodavatele:

Účes Chalupníková Michaela, Dolní Dobrouč
Fotograf Jiří Šípek photography - Podívejte se na naše svatební fotky a pochopíte, že fotograf Jiří Šípek má neuvěřitelný dar... Naši svatbu zachytil naprosto neskutečně, kdykoli si chceme připomenout atmosféru toho nádherného dne, stačí si prohlédnout album a okamžitě se nám vybaví i nejmenší detaily toho, jak jsme svatební den prožívali. DĚKUJEME! A velmi doporučujeme všem budoucím novomanželům. S panem Šípkem nešlápnete vedle.
None
3
None
None
2
None
1
None
1
None
None
2
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None