Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lutonka Neaktivní

Svatba byla 9. července 2011 Jirkov, Region Chomutov  • 

  • Prostě náááádhernáááá!!! Na tento den nikdy nezapomeneme.
    Ráno bylo hodně hektické. Asi jako na každé svatbě pořádný blázinec a časový skluz. Při dobré náladě mě drželo hlavně krásné počasí, které se ten den opravdu vyvedlo. Obřad jsme měli v 11:00 hodin a jak nám bylo matrikářkou předem sděleno na zámek máme přijet maximálně 15 minut před začátkem obřadu. Domov jsme ale opouštěli teprve v 10:45. Ten časový skluz mě hodně znervózňoval, ale když jsme přijeli a dozvěděli se, že svatba před námi má zpoždění, uklidnila jsem se. Obřad jsme měli na zámku Červený Hrádek v Jirkově. Prostory obřadní síně byly nádherné, přišla jsem si jako v pohádce a jako opravdová princezna. S manželem jsme u obřadu byli hrozně moc nervózní a při proslovu oddávajícího jsme si doslova drtili ruce :-D. Vše ale opadlo po prvním manželském polibku a následných gratulacích. Společné fotografování a následné fotografování nás dvou probíhalo bezvadně. Musím moc pochválit našeho fotografa pana Tomáše Vávru. Moc děkujeme za trpělivost, kterou s námi při fotografování měl. V tom horkém letním počasí a v těch šatech pózovat bylo opravdu vyčerpávající. Fotografování trvalo bezmála téměř 2 hodiny, ale výsledek, myslím, stál opravdu za to. Máme krásnou památku na celý život.
    Hostinu jsme měli v krásném prostředí hotelu Partyzán v Chomutově. Majitel hotelu, pan Donát, nás krásně přivítal a svatební tabule byla dokonale připravená.
    Celý svatební den utekl jako voda. Chtěla bych ještě jednou tímto poděkovat všem, kteří s námi v ten krásný den byli a poděkovat za jejich pomoc a podporu :-* Velký dík také patří našemu panu kameramanovi panu Andreji Mlinarčíkovi, který zdokumentoval celý náš den a odvedl dokonalou práci !!!
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lutonka
Lucie Lébrová - 33 r. Tomáš Lébr
Registrace: květen 2011
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 1