Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lusiberu Neaktivní

Svatba byla 26. srpna 2016 Region Praha  • 

Výslužky Cukrárna Emil Gaigher - Koláčky+minizákusky: cena velmi příznivá, poctivé tradičně dělané a prostě parádní. Tady se na řemeslo ještě nezapomnělo! Geniální minivětrníčky, skvělé špičky a lahodné laskonky jak si je pamatuji z dětství.
Květiny Kytky od Pepy - Kytky jsem poprvé viděla až v den svatby. Byl to dost adrenalin, ale povedlo se. Jsou dělané v krásném uvolněném stylu dokonale rezonovali s místem svatby a se mnou jako nevěstou. Napsala jsem si jednotlivé položky svatební výzdoby k nim odhadovanou cenu položky a vypsala všechny květiny co se mi líbí a poslala fotky+popisy tvaru a stylu květiny co se mi líbí. Sehnali dokonce i chrpu! za 5400 Kč jsem měla výzdobu jak ze zámku. Tady to dělají srdcem a je to vidět.
Dorty Cukrárna Mima Unhošť - Dvoupatrový dort na svatební party za necelých 1500 v naked cake stylu s ovocem jsme dostaly na krásném plastovém podnose, což mě naprosto nadchlo. Lehký piškot šlehačka odlečený jogurtem s jahodami. Celé chuťově velmi odlehčené a nepřeslazené.
Hostina Restaurace Šarka - Perfektní místo pro hostinu. Lépe jsme si vybrat nemohli. Ochotné a vstřícné bratrské duo, které provozuje restauraci by měly naklonovat. Jídlo skvělé, místo příjemné, blízko přírodě, obsluha nerušivá.
Civilní obřad Břevnovský klášter (Pavilon Vojtěška) - Magické místo, které je co nejblíže přírodě a přitom v Praze perfektně dostupné i MHD. Pronájem dražší, ale stálo to za každý halíř a navíc můžeme mít dobrý pocit, že jsme podpořili místní komunitní centrum pronájmem (peníze jsou využívány na údržbu Pavilonu a provoz klubu např. seniorů).
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lusiberu
Lucka - 32 r.
Registrace: leden 2016
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 30
Inzerátů: 0
Přátelé: 1
Líbí se mi tyto fotoblogy (8)
Moje kolekce