Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lucysz13 Neaktivní

Svatba byla 28. dubna 2017 Předboj, Region Praha - východ  • 

 • Dokonalá, dojemná, úžasná, romantická, s těmi nejlepšími lidmi.....Teď, 4 týdny po svatbě, koukám na fotky a říkám si, jaké mám štěstí, že mám kolem sebe tak neskutečné skvělé lidi a rodinu. Manželství je nádherné, naše láska je větší a větší, a jsme obohaceni o nádherné vzpomínky, které jsme zažili na naší neskutečně krásné svatbě...
  Na místo konání, do Yard Resortu, jsme se vydali již den předem, ve čtvrtek. Měla jsem celý den volno, zašla si na manikúru a pedikúru, sjela pro šaty a už se těšila, až se večer uvidím s holkami. V YR jsme si daly hned večeři a pak jsme se šly ubytovat. Poprosily jsme obsluhu, jestli by nám neotevřeli sýpku a šly jsme zdobit. Od svědkyně jsem dostala krásnou vzpomínkovou knihu fotek, co jsme všechno společně zažily, bylo to dojemné. Ženich byl s kamarády vedle v pokoji, do postele jsme se dostali kolem 12. Ráno v den svatby jsme zahájili vydatnou snídaní a všichni mě připravovali na to, že obřad bude uvnitř, protože má pršet. S holkami jsme každou chvíli sjížděli meteocentrum a všechny radary a byly jsme přesvědčené o tom, že na obřad pršet nemá. Byla jsem z toho špatná, holky mi řekly, ať nic neřeším, ať se jdu připravovat do svého apartmá a že vše potřebné zařídí. Svědkyně s družičkami byly dokonalé, mohla jsem vše hodit za hlavu a nechat finální přípravy na nich, skvělá volba.
  Vizážistka dorazila už v 9, takže jsme měli dost času a klidu na všechny přípravy a holky mě postupně chodily informovat. Svatba nakonec venku byla, jako by se tam nahoře nad námi slitovali. Po dvanácté hodině jsem už byla připravené a z okna apartmánu jsem nenápadně sledovala, jak se hosté přesunují k obřad jak se vše připravuje. Byla jsem tak natěšené a zároveň nervózní. V jednu si pro mě přišla slečna z YR, že už je čas....dědeček na mě čekal v autě, kterým jsme objeli areál a pak už šup na nástup. Když začaly první tóny intrumenálního Hallelujah na nástup ženicha, začala jsem brečet, bylo to tak nádherné a to jsem tam jen stála s dědou a čekala, až na mě přijde řada. Byl to tak silný moment....Pak už začala hrát moje hudba a šli jsme na to....Krása, vidět všechny své blízké, ale oči jsem měla jen pro svého muže, neskutečně mu to seklo a nejvíc mě dojímalo, když jsem viděla, že se mu lesknou oči dojetím.....Obřad byl krásný, vtipný a romantický, pan oddávající byl skvělý, jeho řeč byla přesně o nás dvou....Pak už prstýnky, polibek a podpisy. Což byl trochu problém, protože jsem měla úplně zmrzlou ruku tou zimou.
  Na řadu přišli gratulace, to už jsem řvala jako želva :). Po obřadu bylo společné focení a odchod do sýpky na oběd.
  Bylo neskutečné, jak celý den krásně plynul, bez jediného zádrhelu, vše bylo nenucené, všichni se skvěle bavili. Harmonogram jsme sice měli, ale úplně do minuty jsme ho nedodrželi. Když jsme chtěli krájet dort, udělali jsme to, když jsem chtěl házet kytku, šla jsem :). Kolem půl 4 jsme se chtěli jít fotit, bohužel začalo lehce pršet. Došli jsme k závěru, že už může pršet jenom víc, takže jsme šli hned a fotili jsme se mezi kapkami deště, bylo to dokonalé, i když jsme pak byli všichni zmrzlí.
  Holky pro nás přichystali překvapení v podobě hry (ženich a nevěsta zády k sobě a zvedají boty). Z 28 otázek jsme se neshodli jen 5x, no prostě souznění, prý jak dlouho jsme to trénovali :D.
  V sedm už začala hrát kapela Karyna. Nejlepší volba. Hráli až do dvou do rána a byli skvělí. Tančili opravdu všichni. Já si dokonce po domluvě s muzikantem střihla píseň pro mého manžela, všichni byli nadšení a manžel dojatý.
  Po celé odpoledne taky frčetl fotokoutek, všichni se nadšeně fotili a blbli se rekvizitami. Z celého večer nám zůstala nádherná vzpomínka v podobě fotoalba s fotkami a vzkazy.
  Ve tři hodiny jsme se s manželem odebrali do svatebního apartmá, kde jsme si napustili vířivku a ještě si dali skleničku šampaňské.
  Nejkrásnější bylo, když z vámi všichni chodí a říkají, jak je to krásná svatba, že lepší nezažili, jak jsem to měla skvěle připravené, jak se dobře baví, jak je celá ta atmosféra milá. To si člověk uvědomí, že celé to půlroční snažení se projevilo tak jak mělo a všichni si to užili.
  Ještě dlouho budeme na náš krásný den vzpomínat a vyprávět si. A nemůžu říct, že ten den hrozně rychle utekl a že je to škoda....Ten den prostě plynul tak jak měl, byl dokonalý a vzpomínky budeme mít na pořád. Ještě teď mě to dojímá... :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lucysz13
Lucie - 28 r. Pepa - 39 r.
Registrace: září 2016
Bydliště: Neratovice, Region Mělník
Příspěvků: 17
Inzerátů: 0
O mně: Po dvou letech vztahu mě přítel požádal o ruku. Svatba bude 28.4.2017, půl roku po zásnubách, není nač čekat :). A v létě snad stěhování do našeho nového domečku :).
Přátelé: 24
Líbí se mi tyto fotoblogy (19)