Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Lucka a Jakub   svatební album  vybrali jsme

lucy456  •  77 fotek  •  29. srp 2015, Hrubá Skála, Region Turnov

Jaká byla svatba:

Úžasný den plný emocí, který jsme si užili na 100 % nejen my, ale taky naše rodina a přátelé. Vydařilo se snad až na drobnosti vše. Svatba se nesla v pohodovém duchu beze stresu, hrozně rychle to utíkalo a s tím jsme se nebyli schopni smířit - proto jsme končili až při východu slunce na zámecké věži Zámku Hrubá Skála v 7:15. :-)
Svatební video:
https://vimeo.com/139742861

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Jan Martinec - Honza je neuvěřitelně talentovaný fotograf, umí skvěle zachytit emoce a atmosféru celého dne. Přirozeně "zapadne" mezi svatebčany a svatební dění a vy ani netušíte, že vás někdo fotí :-) A pokud jde o párové focení, kdy už teda tušíte, že vás někdo fotí, tak z vás nenásilně "vytříská" maximum :-)) vím, o čem mluvím, protože jsme s manželem co se týče pózování polena :-) Zároveň jsme byli rádi, že si s námi Honza, protože je to náš kamarád, užil náš svatební den i jako host.
Kameraman BURG PRODUCTION - Skvělí a šikovní kluci, videa se už nemůžeme dočkat :-) Profesionální, ale velmi pohodový přístup :-) Přelet jejich dronu nad Zámkem Hrubá Skála byl velkou atrakcí pro všechny svatebčany :-)
Hudba DJ Peťák - Petr Krejčí - Tak to je kapitola sama o sobě - tenhle neuvěřitelný týpek není jen parádní DJ, ale taky skvělý moderátor, který dokázal párty pořádně roztočit :-) doteď nechápu, jak se mu podařilo mou introvertní sestřenku přesvědčit, aby z fleku zahrála přede všemi na saxofon písničku, kterou zná jen od slyšení. :-) Anebo roztančit doposud sedící dva páry na rock´n´roll z Pulp Fiction. A bylo toho mnohem více :-)
Kostel Pan Luděk Pivoňka z Unitářské církve - Díky panu Pivoňkovi z Unitářské církve jsme měli dojemný obřad na míru. Pro nás a věříme, že i pro svatebčany to byl krásný zážitek.
Hostina Zámek Hrubá Skála - Tak tady jen a jen body nahoru, protože byl z jejich strany nejen perfektní servis (opravdu nic nebylo problém), ale taky jsme se tam cítili jako doma, protože obsluha byla velmi milá.
Ubytování Hotel a hostel Zámek Hrubá Skála
Dorty Markéta Brožová - dortyodmarky.cz - Markéta je velmi šikovná a její dort všem moc chutnal :-)
Koláče Vendula Mesnerová - Tak koláčky od Vendy označujeme jako světové, ty byly tak dobré, že nic nezbylo, a že jich bylo fakt hodně :-) měli jsme od ní i minidezerty a to byla taky pecka.
Svatební šaty Svatební salon Maggie
Make-up Marta Šantorová
Účes Marta Šantorová
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny.
Květiny Monika Frajerová Banksia.cz - Úžasné květiny, úžasná komunikace. Velmi šikovná paní.
Svatebni koordinátor Petra Bílková svatbabezchyby.cz - Péťa je velmi schopná, komunikativní svatební koordinátorka. Díky ní běžel náš svatební den jak po drátkách. Pomáhala nám i během příprav a bezpochyby nám poskytla několik skvělých kontaktů :-)
svatební video na https://vimeo.com/139742861
1Svatební video na https://vimeo.com/139742861
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
2
None
None
None
None
1
None
2
None
None
None
None
None
2
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
2