Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

lucky1 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 11. června 2011 Město Touškov, Region Plzeň  • 

 • Svatba se povedla přesně tak, jak jsme chtěli. Jak říkal manžel, hlavně zachovat důstojnost :-) Počasí vyšlo perfektně, po vedrech to byl moc příjemný den. Ráno mne tak rozveselila kadeřnice - paní Helenka ze svatebního salonu Miriam (super!!!), že už jsem se smála až do obřadu a vlastně i po něm. Všichni hosté byli překvapeni, jak jsme byli veselý ženich a nevěsta.
  Úplně první myšlenka na svatbu byla jen my dva a svědci, pak jsme to zavrhli a bylo to to nejlepší rozhodnutí. Naší malou rodinnou svatbičku o 30 hostech si všichni užili a hrozně rádi na to vzpomínáme.

  Všem nevěstám z Plzně doporučuji jednoznačně salon Miriam (u Pekla v Plzni). Paní majitelka je odbornice na slovo vzatá. Jak můžete vidět na fotkách, nejsem zrovna Twiggy a ještě k tomu jsem 180 cm vysoká, což byl všude problém, jen tady ne. Měla jsem na výběr ai z 5 modelů. Šaty byly na svatební den připraveny opravdu na vysoké úrovni, jako kdybych je měla první na sobě. Od té doby jsem měla možnost vidět několik svateb, a hodně málo šatů bylo tak perfektně připraveno.
  V tomto salónu nabízejí také služby kadeřnice a vizážistky - pokud nemáte nikoho známého v tomto oboru jako já, určitě využijte. Kadeřnice je navíc tak veselá osůbka, že z Vás spadne veškerý stres :-)))
  Hodně jsme byli nadšeni z kytiček - z našeho místního květinářství Nýřany - chtěla jsem velké krémové růže a také byli, přímo z Anglie. A cena nijak závratná.
  Jediné, co bylo domlouváno na rychlo, byl fotograf, neboť náš původní si 10 dní před svatbou zlomil ruku :-( Takže jsme museli vzít ty, co měli volno, tedy studio Fara Rokycany. Pan Fara nám na svatbu poslal mladou nezkušenou fotografku, no ale nakonec to také tak nějak dopadlo... dejme tomu.

  Co se týká svatebního veselí, restaurace Sokolovna v Nýřanech nabídla menu přesně podle mého návrhu, obsluha byla vynikající, celý večer se o nás staraly jako o vlastní. Udělali i pěkné dekorace na stoly.

  Celkově byl náš den velmi povedený a vše se povedlo nad očekávání - asi to bylo těmi obavami, které jsem předtím měla :-)
  PS: vlastně jediné, co se nepovedlo, byla naše snaha ušetřit (nebo co to bylo - pominutí smyslů :-) a objednat si ocelové prstýnky. Ale to už jsme napravili, jsou objednány zlaté od fy. Žabka :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lucky1
Kateřina Soukupová Marek Singr
Registrace: březen 2011
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 0