Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lucisss Neaktivní

Svatba byla 26. července 2014 Region Praha  • 

Hudba Dj Libor Kralovič - Moc děkujeme DJ Patrikovi, který nám hrál na naší svatbě. Vše probíhalo naprosto perfektně a byli jsme moc spokojeni. Určitě doporučujeme i všem ostatním :-)
Civilní obřad Čertousy hotel a restaurace - V hotelu Čertousy jsme měli obřad, hostinu i večerní raut a vše bylo velmi hezky přichystané, personál ochotný a milý. Se službami jsme byli celkově velmi spokojení a rádi se budeme vracet. Všem určitě doporučujeme.
Svatební šaty ADINA 5.května - Pankrác - Svatební šaty jsem si vybírala v salonu Adina. Byla jsem velmi mile překvapena ochotou personálu a ceny šatů jsou také velmi přijatelné.
Ženichův oblek Bandi na Praze 4 - Oblek jsme vybrali velmi rychle a také jsme byli moc spokojeni s ochotou personálu. Doporučujeme.
Make-up Ivana Chudobová - Ještě jednou moc a moc děkuji za krásné nalíčení. Ivana je velmi milá a ráda se k ní budu vracet. Byla jsem opravdu moc spokojena!
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Opravdu velký výběr snubních prstenů. Vše bylo v pořádku, jak jsme se domluvili.
Tento fotoblog je zatím prázdný.
lucisss
Registrace: březen 2014
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 0