Frigg (nepřihlášený)Opravdu krásné fotky, gratuluji a hodně štěstí.
sarka1978Přeju hodně lásky....moc Vám to slušelo,krásné šaty a fotečky jsou úžasný.
mihule.Přeji hodně lásky a štěstí! Nevěsta měla náádherné šaty
nikuseKrásný modrooký pár Moc hezké fotečky a oboum vám to moc slušelo.Přeju hodně štěstí do budoucna
semJsi nádherná a ženich fešák takže není ani co dodat. Moc Vám to slušelo, perfektně zvolené šaty a účes a ženich měl moc pěkný oblek. Gratuluji krásnému páru a ať je každý Váš všední den takto prozářen Vašim úsměvem .
kajsavNádhera, moc Vám gratuluji a přeji hodně štěstí a lásky na společné cestě životem Krásná svatba, krásný pár
aaaaaaaaaaaaaaaaaaawau....skutočne krásne fotky, šikovný fotograf.....prajem vám vela lásky a šťastia
lucias25Krásné fotečky!!!Přeji moc moc štěstíčka a lásky!!!
Nevěsta je překráásnáááá ... , velice zajímavý účes s kytičkou ve vlasech , a potom taky kytička. Ženich je veliký elegán a sympaťák.. . Fotečky... , jako vždy od " Wagiho " bomba... No , zkrátka je prostě vše, jako z pohádky !!!!
*** Tak ať se Vám i pohádkově žije , a nechybí Vám k tomu ta " LÁSKA ,ŠTĚSTÍ " , ale i vzájemná " TOLERANCE a POROZUMNĚNÍ " !!!!!!!! *** T&M
sonik_pMoooc gratuluji a přeji nádherné manželství plné lásky a štěstí!!!
olivia1988 Krááásne Nevesta je očarujúúúúca Šatky sú náááádherné Máte krááásne fotečky Veľmi Vám to spolu pristane Gratulujem Vám a zo ♥ Vám prajem krááásny manželský život plný lááásky a porozumenia
Jeste jednou vam vsem moc dekujeme za krasna prani....
romindaLucko, máš originální účes a nádhernou čelenku!!!!! Fotky od Petra jsou dokonalé a neskutečně přirozené....
hankajurNádherný fotečky.Jste moc pěkný páreček,slušelo vám to. Přeji vám,aby jste byli spolu stále tak šťastni,tak jako ve váš svatební den.
Dášik (nepřihlášený)Krásný dva lidi, kteří se k sobě neskutečně hodí! Hodně štěstí!
kajsav...mě to prostě nedá a musím ještě jednou okomentovat ty fotečky jsou naprosto úžasné, nemají chybu
aarenkaFííha, nádhera... přeji Vám šťastný společný život Renča
elenoreWow, krásné fotečky! Super šaty, konečně něco jiného mezi tou záplavou "useknutých" korzetů Do manželství přeju všechno nej!
Ivík (nepřihlášený)Nikdy jsem nic neokomentovala a to sem na ty stránky chodim už 3 roky,ale popravdě mě vaše fotky dostali...fakt super fotečky a hlavně úplně nejvic krasnej pár-dokonalost sama hodně štěstíčka Vám přeji...
paulina007velká gratulace krásnému páru, ať jste spolu pořád tak šťastní a spokojení ;o) originalita a dokonalost sama
sennoritaJedním slovem nádhera. Hodně štěstí do manželství
Po delsi dobe jsem se tady opet objevila a prosla si vsechna pranicka, ktere me opravdu zahrala na srdicku...musim se opakovat, ale vsem vam moc dekujeme
Petka (nepřihlášený)Ještě jednou děkujeme za krásně,nádherně prožitý tento pro vás tak důležitý den ve vašem životě.Měli jste vše krásně připravené.Moc jsme si to s Vámi užili.
petra83Gratuluji. Moc Vám to sluší krásné fotečky. Hodně štěstí na společné cestě životem.
kvetinka11Jedno z mála alb, které jsem si prohlídla od první fotečky až po poslední Jste nááádherný pár, vyzařuje z Vás velká zamilovanost, harmonie a pohoda! Mooc krásné fotečky Gratulujeme a přejeme Vám hodně štěstí v manželství a kupu usměvavých dětí, tak jako jste vy dva
pomnenka1jste nááádherný pár! moc a moc blahopřeju!
JaninkaaFrantišek (nepřihlášený)Jelínkovi, při hledání inspirace jsme narazili na Vaše úžasné album...jedním slovem NÁDHERA a překrásné vzpomínky na Váš "Velký den". Pusu, J+F
Jeeee, nastavajici Pokornaci , dekujeme a uz se na vas tesime pusu
nunyluciKrásné fotečky, hlavně ta černobílá ve dveřích spolu a ta barevná na té terase...fakt nádherné!!! Moc Vám to slušelo a je vidět,že jste si to užívali, na fotkách vypadáte velice šťastně, tak přeji vašemu manželství, aby tomu nebylo nikdy jinak.
Nevěsta měla náádherné šaty
Nevěsta je překráásnáááá ... , velice zajímavý účes s kytičkou ve vlasech , a potom taky kytička. Ženich je veliký elegán a sympaťák.. .
*** Tak ať se Vám i pohádkově žije , a nechybí Vám k tomu ta " LÁSKA ,ŠTĚSTÍ " , ale i vzájemná " TOLERANCE a POROZUMNĚNÍ " !!!!!!!! ***
Moc Vám to slušelo a je vidět,že jste si to užívali, na fotkách vypadáte velice šťastně, tak přeji vašemu manželství, aby tomu nebylo nikdy jinak.