coverphoto
Neaktivní

lucinacka

L  /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 9. srp 2010
bydlí v městě Praha
Info o svatbe
Svatba byla 31. 8. 2012
2942
dní po svatbě
Aktivita
7 příspěvků ve fotoblozích
34 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
  • Zadej název Tvé nové k...
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Svatební album
L a M
31. 8. 2012 Náchod | 4 fotky
hudba
Tvůj DJ - DJ Toi
Spokojenost!
ubytování
Jiráskova chata Dobrošov
Základní ubytování, sprchy a záchody společné, ale vše čisté a funkční. Chatu jsme měli celou pronajatou na 3 noci a spokojeni jsme byli maximálně.
hostina
Jiráskova chata Dobrošov
Výběr chaty na hostinu bylo nejlepší rozhodnutí, co jsme mohli udělat! Výýýborné jídlo, nejpříjemnější perosnál, co jsem kde viděla a prostory chaty i okolí naprosto bez chybičky. Budeme se rádi vracet.
svatební šaty
Salon Venesis, Praha
Šaty jsem si moc užila! Na salónu se mi nejvíc líbil přístup při vybírání šatů - pracují tam samé mladé holky mého věku, které byly ochotné poradit a zároveň mi nic nenutily. Oceňuji také to, že když mi některé šaty při vybírání neslušely, holky to uznaly a přinesly jiný typ (v ostatníc salonech se mě často snažili přesvědčit, jak mi to sluší, ikdyž to nebyla pravda).
Velká spokojenost. A i cenově prsteny vyšly nejlevněji z oslovených zlatníků.
make-up
Salón krásy a relaxace
S líčením jsem byla velice spokojená, vydrželo a všem jsem se líbila:) Oceňuji také přístup Martiny, která je strašně milá a příjemná a ikdyž jsem ráno měla dost velké stresy, dokázala jsem si u ní v salónu odpočinout a trochu se před obřadem uvolnit.
fotograf
Petr Wagenknecht- profesionální fotograf
Perfektní zážitek z focení, s manželem jsme si to hodně užili! Celý den pršelo, byla zima a mlha, že bylo vidět tak na 20 metrů, ale pan fotograf si se vším poradil a běhal s námi po polích a loukách okolo chaty:) Fotky jsou už jen třešnička na dortu.
Žádné příspěvky