Naše svatba se koná 20.června 2009 na zámečku v Mirošově ve 13:00 hod.

Seznámili jsem se už před 8 lety z toho už 6 let spolu bydlíme! Nejprve u našich rodičů v bytě a poté jsme si zrekonstruovali chatu na domeček! A když jsme dostavěli tak jsme uznali, že nám chybí už jenom ta svatba a tak jsme se domluvili že se vezmem (ne že by jsme o tom dříve nemluvili ba naopak já do něj hučela pořád, ale on chtěl mít nejdřív vybudované zázemí a v tom s ním souhlasím)! Dneska jsem ráda, že jsme to tak udělali!! Ty největší starosti máme za sebou a tu svatbu si určitě pořádně užijeme!!

Zatím máme zařízené oblečení pro nevěstu a ženicha, hostinu, obřad.
Kytky si necháváme dělat v květinářství na Doubravce u Miltů.
Dorty necháme péct v cukrárně v Dobřanech U Broučků. Svatební bude třípatrový s jahodami!!
Hostina se koná v restauraci Gondola v Plzni, je to tam moc hezké a moc ochotný personál a svatební apartmán darují jako svatební dar!! Takže jestli někdo ještě nevíte kde uspořádat hostinu tak vřele doporučuji!!
Jinak domá máme jmenovky a čokolády, SPZ, klobouk na auto, polštářek na prstýnky, ozdoby na stoly a stužky na mirty!!
Prstýnky se nám vyrábějí!!

Na svatební cestu odjíždíme 21.6.2009 na Moravu do Lednicko-Valtického areálu do apartmánu, kde budeme týden, poté se přesouváme asi o 25 km dále, kde jsem si pronajali domeček i s vinným sklípkem a tam za námi přijedou známí a budeme pokračovat v oslavách! A aby té dovolené nebylo málo tak 4.9.2009 odjíždíme s celou rodinou do Chorvatska!!