Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lucienka Neaktivní

Svatba byla 3. června 2006 v obřadní síni Magistrátu města Mostu, Region Most  • 

  • ...Vážené budoucí i současné nevěsty, milí přátelé, známí i neznámí,

    dovolte nám abychom se s vámi touto cestou podělili a všem zúčastněným poděkovali za náš krásný svatební den. Už spisovatel Romain Rolaind ve své knize Petr a Lucie psal o velké lásce dvou lidí nesoucích naše jména, možná to byl osud :-) Naše láska není tak tragická, jak se v té knize píše, ale o to hezčí. Od zdánlivě nesourodého páru, kdy mě bylo 15 let a Péťovi 23 jsme si po celých osmi letech, den před naším 8. výročím řekli svoje ANO. Zní to jen jako slovo, jsou to pouhá tři písmena, ale pro nás mají velkou hloubku. A tak se ze mě z obyčejné "sunarky" (známí jistě znají význam toho slova) stala paní Marková a jsem na to náležitě hrdá. Pomalu si zvykáme na pojmenování manžel a manželka a užíváme si toho "čerstvého" větříku, který lehce počechral hladiny našeho všedního života.

    Děkujeme za všechnu lásku a pomoc nejen rodičům, ale i příbuzným a známým, protože si uvědomujeme, že nebýt jich, tak by náš svatební den nebyl tak krásný, pohodový, klidný, veselý a vřelý. Obzvlášť děkujeme slovenským příbuzným, kteří k nám vážili 14-ti hodinovou cestu vlakem!!! Všechno vyšlo podle plánu, na obloze azurově a sluníčko, stejně jako v našich srcích v ten krásný den.

    Milí zúčastnění i ti, kteří jste nám přáníčka a dárečky poslali - vám všem děkujeme za přání a povzbuzení do dalších jistě krásných let a děkujeme i za dárky. Jistě vás všechny zajímá, co se stalo s finančními dárky, kterých bylo opravdu spousty....koupili jsme si za ně přesně to, co jsme si tolik přáli...fotoaparát. Ještě jednou DĚKUJEME!

    Co říci na závěr...vás, které to teprve čeká, vám přejeme hodně pohody do příprav a pro vás, kteří jste nám pomohli a byli u toho...máme vás všechny rádi a jsme šťastní, že jsme to mohli s vámi sdílet.
Lucie a Petr Markovi - 3. června 2006 - v obřadní síni Magistrátu města Mostu, Region Most - 49 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
lucienka
Lucie Petr
Registrace: březen 2006
Bydliště: Region Most
Příspěvků: 45
Inzerátů: 0
Přátelé: 0