Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

lucie.sichova NEAKTIVNÍ

Svatba byla 11. srpna 2006 ve Vile Botanika, Region Praha  • 

 • Jak už píše mnoho nevěst, nádhera:-)))

  Měli jsme obřad až od jedné hodiny a tak jsem se těšila na ranní přípravy, že to bude všechno v klidu, ale bohužel jsem se spletla - vlasy nechtěly schnout, rozbité dva fény přidávaly na nervozitě, ale nakonec to muselo dobře dopadnout, jinak bych se nevdala:-)
  Takže začátek mírně chaotický, ale v jedenáct jsme byli připraveni na příchod ženicha, který musel složit zkoušku, aby si mě mohl odvést viz obr.č.1 a po dlouhém hledání mě přeci našel - huráááá:-) pak už se vytvořila dlouhá kolona 12-ti aut a jelo se do Botaniky.
  Celý den nám svítilo sluníčko, což se nám po týdením dešti opravdu ulevilo. Skoro celý den se měl odehrávat venku a tak jsem si nedokázala představit deštivý den, ale vyšlo to!!

  Chtěla bych VŠEM moc poděkovat za skvělou atmosféru, kterou pro nás vytvářeli, hlavně všem z party Beroun a mé sestřičce Verunce a jejímu nastávajícímu Péťovi, kteří organizovali veškerou zábavu, která neměla chybu. Všichni byli nadšení. Moc Ti děkuji sestřičko- mám Tě moc a moc ráda:-)
  Jsem moc ráda, že mám kolem sebe spoustu prima lidiček , bez kterých by svatba nebyla ani z poloviny tak krásná.

  Také děkuji všem za trpělivost se mnou - chudáci to se mnou půl roku řešili a ještě půl roku budou poslouchat mé dojmy:-))
Lůca a Tom Rajchmanovi - 11. srpna 2006 - ve Vile Botanika, Region Praha - 50 fotek
lucie.sichova
Lucie Šíchová Tom Rajchmanovi
Registrace: leden 2006
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 0