Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lucie a Ivan   svatební album

lucianka114  •  25 fotek  •  16. čer 2018, Brno, Region Brno

Jaká byla svatba:

Byl to bezesporu nejkrásnější den v mým životě. Hosté byli úžasní a vytvořili nám svatbu bez chybičky.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Blažekfoto - Filip je obrovský pohodář, celou svatbu jsme ani nevnímali, že nás někdo fotí. Domluva s ním byla na jedničku a už se nemůžeme dočkat fotek :)
Hudba DJ Lais - www.weddingdjs.cz - Honza je energický, pohodový a usměvavý. Hrál naprosto senzačně! V podstatě se nestalo, že by byl parket jen na minutku prázdný. Užili si to všechny věkové kategorie od malinkých dětí až po babičky. Obešli jsme se i bez Michala Davida, kterého tolik nesnáším a bylo to prostě dokonalé. :)
Kostel Kaple Panny Marie Pomocnice v Líšni - Neexistuje kouzelnější místo, kde bych se chtěla vdávat. Obřad byl venku před kapličkou s výhledem do polí a na celé Brno. Nádherně nám vyšlo počasí a myslím, že se tam líbilo nejen nám, ale i našem hostům.
Catering Catering Rychlik - Brno - Kristýna Rychlíková je neuvěřitelný člověk. Cokoli jsme si vymysleli, nebyl problém. Jídlo bylo naprosto vynikající a obsluha se o nás maximálně postarala. Vše vypadalo krásně na pohled, vyzdobili nám dokonce sladký bar a připravili dózy s úžasnými limonádami.
Ubytování Hotel Belcredi - Ubytovávali jsme před 30 hostů, takže jsme zabrali celý hotel. Velkou výhodou bylo, že jsme měli hostinu přímo v sálu hotelu, takže pak nemusel nikdo nikam cestovat. Hosty určitě potěšila i ranní snídaně :)
Dorty Future Sailors - Věděla jsem, že jsou holky z Future Sailors dobré. Ale netušila jsem, jak obrovsky předčí má očekávání. Dort byl nádherný, naprosto korespondoval s tématem svatby. A chuť? V životě jsem neochutnala nic lepšího.
Koláče Future Sailors - Holky se nám postaraly i o sladký bar. Byl pestrý, nádherný na pohled a podle toho, že na mě nezbyl ani kousíček asi i vynikající :)
Koláče Cukrárna Eliška, Brno - Líšeň - U koláčů jsme šli na jistotu, Eliška je má totiž opravdu nejlepší :)
Víno Vinařství Vrba - Bílé, červené i růžové. Podle ohlasů nejvíc bodovalo růžové, které si někteří z hostů vyprosili i domů :)
Dárky pro hosty Bohemia sekt - samovýroba - Pro hosty jsme připravili maličké sekty s vlastní etiketou. Byla tak decentní, že si spousta hostů na první pohled nevšimla rozdílu :D
Svatební šaty MOMENTY - Šaty byly krásné, vydržela jsem v nich až do konce (do 4 do rána). Momenty mě okouzlily natolik, že jsem se v jiném salonu ani nebyla podívat. Šaty jsem vybrala za 10 minut a měla jsem naprosto jasno.
Ženichův oblek Le Premier - Na hubené ženichy se obleky moc snadno neshání. Tedy až do chvíle, než jsme vkročili do Le Premier, kde jsme našli přesně to, co jsme hledali. Modrý oblek a košile šitá na míru. Moc mu to slušelo a oblek bude s radostí nosit i na ostatní příležitosti :)
Doplňky ženicha Be Wooden - Od Be Wooden jsme pořídili motýlka, manžetové knoflíčky i kapesníček do klopy. Cena je sice vyšší, ale rozhodně nelitujeme. Neskutečně mu to slušelo, vše přišlo s nádherným vzkazem a myslím, že s nakupováním dřevěných motýlků od této firmy rozhodně nekončíme.
Make-up Lenka Stara makeup & hair - Lenka je skvělý člověk. Celou dobu jsme si povídaly a ranní přípravy byly díky tomu opravdu zábavné. Líčila mě, svědkyni i mou maminku a moc se jí to povedlo.
Svatební prsteny Rýdl - snubní prsteny Brno - Krásné decentní prstýnky :)
Květiny Rosebud, Brno, www.rosebud.cz - Květiny mi vyrazily dech. byly nádherné, vydržely celý den ve vlasech i jako náramek pro svědkyni. Omamně voněly a nemohla jsem se na ně vynadívat. Rosebud budu doporučovat kudy půjdu.
None
Unavené krásce už šly všechny ty svatební přípravy trochu na nervy
Unavené krásce už šly všechny ty svatební přípravy trochu na nervy
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
3
None
None