Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Já vs. vizážistka

Dneska jsem měla jít k vizážistce na zkoušku. (jdu nakonec až 31.8.) Poučena z neúspěchu mé svědkyně, která u ní byla před dvěma týdny a dostala kartáč, jsem se připravila.

Vlasy.  Včera jsem si udělala BIO zábal na vlasy. Recept od babičky. ½ piva (zbytek dopít) + 3 rozkvedlané vajíčka. Babičku jsem vždy poslouchala, i když nevím proč si nechám radit v oblasti kosmetiky od někoho, kdo říká, že nejlepší péče o pleť je indulona a že když prší, jdete se projít ven a necháte kapky stékat na tvář. Babička asi ještě neslyšela o kyselém dešti. K vylepšení jsem přidala olivový olej. Nezakápla, ale přilila. Smíchala a nad vanou napatlala na hlavu. Vlasy zabalila do potravinové fólie a ručníku a nechala pěkně vitamíny působit v teple. Po 16 minutách, mírném svědění a tlejícího smrádečku jsem hlavu umyla. Kdybychom měli tu starou vanu, tak ji celou sjedu a zastavím se zadkem na tom vystouplém špuntu na řetízku, takhle jsem jen 5x sjela tam a zpátky a díky setrvačnosti se poté zastavila. Olivový olej jsem dostávala z vany dlouho. Vlasy beze změny.

Obočí. Před dvěma týdny po zběžném mrknutí vizážistky jsem dostala úkol. Netrhejte si obočí do zkoušky. Aha, ale já jedu na týdenní veletrh a nevím nic o tom, že bychom měli jet do Ruska, aby mě mohli pokládat za pravnučku Iljiče Brežněva. Vizážistka mě ubezpečila, že je to jen na mě, jestli chci mít pěkné obočí, nebo  mít (jako teď) u každého jiný tvar. Koukám na sebe denně do zrcadla a nikdy jsem si nevšimla, že bych měla každý jiný. Ale při hledání té světlé stránky jsem se pochválila, že jsem si ho ve 14 ti neoholila a nenamalovala divící se čárku. ( Rozuměj úzkou čárku v půli čela, při které vypadáte, že se neustále něčemu divíte).Na veletrh jedu ve středu na celý týden. Tak si aspoň nemusím brát pinzetu, budu statečná a misi splním! Obočí s velkou změnou. Je chlupaté.

PS: Ne, nepřemlouvejte mě, foto obočí sem nedám. :)

Přidané 18. srp 2011.  •  To se mi líbí
losnikolos  
Přidané 18. srp 2011.