Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lucie Stříbná a Martin Foltinek   svatební album

lluciferek  •  32 fotek  •  13. čer 2009, V Ostravě, Region Ostrava

Jaká byla svatba:

Nic nešlo podle plánu,ale i tak to byla nádhera!!! Užili jsme si to perfektně.První nám nepřálo počasí a tak jsem v 9 ráno obvolávala salony,jestli nemají nějaké bolerko na půjčení a nakonec jsem našla a tak jsem tam vyslala strejdu.naštěstí se trefili do velikosti a tak jsem se nemusela klepat zimou,pak přivezli kytky,které byly naprosto odlišné od těch co jsem domlouvala!! Dále moje vlasy nedrží v žádném tvaru a tak si paní stylistka musela pořídit zmrazovač a i tak to dalo zabrat a tak jsme se na obřad dostavili asi o 10 později a to tam už čekala svatba,která byla po nás a přitom šli až půl hodiny po nás a tak byl problém s auty,protože tam nebylo tolik místa.Dále Obsluha v restauraci byla jedním slovem Katastrofa!!!! Dort mi taky udělali jiný No fakt nic nebylo v pořádku Fotograf a stylistka byli perfektní!!!! Prstýnky taky byly udělané přesně jak jsme chtěli. Pak odbyla 17 hodina a to se měl dostavit DJ a nic. začli přijíždět ostatní hosté a DJ pořád nikde.Já jsem u sebe neměla mobil a tak jsem neměla číslo. Nakonec jsem si pujčila mobil od bratrance napojila se na internet a koukla do mailu na to číslo a zavolala mu.On si špatně zapamatoval Název té vesnice a tak jezdil od restaurace k restauraci a hledal nás. Byli jsme domluveni,že můžeme pařit až do rána,ale majitel odjel v 1 hodinu i se servírkou a zůstal tam s námi nějaký brigádík,který nám v 1:30 řekl,že jede v 6 ráno do brna a že se potřebuje vyspat.No to bylo něco!!! Nakonec jsme byli donuceni si zavolat taxiky a odjet. Odjížděli jsme ve 3 ráno. měli jsme jenom jedno auto na rozvoz a to by bylo tak do 4-5 hodin a to on už nesnesl.No katastrofa!!!!.Náš Den jsme si ovšem nenechali ničim pokazit! Nervozita,hned po obřadu opadla a nastoupil krásný pocit štěstí! Na ten den Opravdu nezapomeneme!

Moc bychom chtěli poděkovat všem zůčastněným.Atmosféra byla perfektní.Specialní poděkování patří rodičům, bez kterých bychom to tak daleko nedotáhli.Dále mému strejdovi,který nám V den D opravdu moc pomohl a také našim svědkům!
Děkujeme Lucka a Martin.

Doporučuji dodavatele:

fotograf: Radim Horák - Můžeme jen doporučit !!! Velice sympatický fotograf s kouzelným okem!

líčení + účes : Jana Sweichová z vizaz-liceni. Velice ochotná. Nakonec si s mými vlásky poradila.Nádherné líčení! Byla jsem velice spokojena!

Dorty+koláče+zákusky a výslužky: cukrářství Aknel - doporučuji.Všechno bylo výborné.Dort sice nevypadal podle mých představ,ale byl i tak krásný.

restaurace: U Tvrze (Velká Polom) Jídlo perfektní,ale personál by mohl být ochotnější a taky se občas usmát. Zakončení bylo trochu sprosté,ale prý to byl brigádník a tak se k tomu nevyjadřuji.

šaty: ušité na míru - millybridal - doporučuji!

kytice: metamorphosy - pěkné,ale ne přímo podle domluvy

Prstýnky: zlatnictví "Zlatá Venuše" Dělané na zakázku a dopadly naprosto perfektě a cena ještě lépe.Doporučujeme!!!

DJ Karas- Hrál až do konce.Hrál všehochuť,takže si na své přišli všichni.Doporučujeme


Fotograf Svatební fotograf Radim Horák
Hudba DJ Karas
Make-up Jana Swiechova - Líčení i účes byl naprosto dokonalý!!! Přesně podle mých představ a paní Jana je velice příjemná a profesionální
Svatební prsteny Zlatá venuše - Prstýnky dle přání dopadly skvěle, navíc byly rychle a za úžasnou cenu! Moc doporučujeme
s dědou
S dědou
první manželský polibek
První manželský polibek
a začli jsme pařit
A začli jsme pařit
manžel porcoval selátko
Manžel porcoval selátko
původně na auto,pak na tombolu a nakonec na hlavu :)))
Původně na auto,pak na tombolu a nakonec na hlavu :)))