Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lisbona13 Neaktivní

Svatba byla 7. září 2013 Zaječí, Vinařství u Kapličky, Region Břeclav  • 

 • S Honzou jsme se seznámili v 17-ti letech na jedné odpolední diskotéce, pamatuji si jeho legrační bílé tričko s obrázkem hrocha a nápisem "Chyťte si na paloučku hrošíka sedmitečného".... Nechytila jsem ho tenkrát, spíš to bylo naopak :).
  Od 20-ti let spolu žijeme, když jsem v 28 letech otěhotněla, neměli jsme na svatbu ani pomyšlení, nechtěla jsem, aby jsme se brali, protože musíme, zkrátka jsme to tehdy tak cítili, chtěli jsme se vzít později, až budeme chtít, ne muset. Máme nádhernou dceru Ninu, je to náš blonďatý anděl. Když mě Honza na Havajských ostrovech v únoru roku 2012 požádal o ruku, věděla jsem, že je to člověk, se kterým chci zůstat už napořád. Pokud někde na světě existuje druhá polovina vaší duše, věřím, že já mám to štěstí a našla jsem ho právě v tomto člověku. Při dlouhém přemýšlení jaké že to správné motto vybrat na svatební oznámení mi moje mamka oznámila, nevím co řešíš, je to jasné.
  MUSELI JSME, NECHTĚLI JSME, NEMUSÍME, CHCEME...........
  A bylo to tak :). Svatbu jsme měli na úžasném místě, Vinařství u Kapličky v Zaječí je moje srdeční záležitost a přesně vystihuje kouzlo Jižní Moravy, svatba byla pohádková, spousta lidí mě varovalo, že i když mám vše pečlivě do detailu naplánované, zákonitě se musí něco pokazit. Nepokazilo, počasí bylo nádherné, výzdoba fantastická, obřad úžasně připravený, jídlo famózní. Hosté byly spokojení, překvapily je netradiční výslužky v podobě čokoládových pralinek Leonidas, jmenovky na stůl pro dámy-sušenky ve tvaru šatů pro nevěstu, pro pány tvar tradičních obleků, degustace vína.............
  Nás překvapili kamarádi co s Honzou jezdí závody v motokrosu, přijeli na svatbu na motorkách a po obřadu pořádně protáhly motory :).
  Následně mi pak oznámili, že mi Honzu nedají jen tak zadarmo a nasadili mu pouta s řetězem, který byl provlečený rozdělaným motorem, dostala jsem šroubovák a statečně jsem svého muže za pořádného jásotu osvobodila.
  Byl to kouzelný den, ale utekl tak rychle. Naštěstí jsem spoustu příprav vložila do rukou profesionálů, vznikl tak fungující tým a svatba neměla chybu.
Nikča a Honza - 7. září 2013 - Zaječí, Vinařství u Kapličky, Region Břeclav - 68 fotek
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lisbona13
Nikča Honza
Registrace: leden 2013
Bydliště: Region Hodonín
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
Přátelé: 4