Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lucie a Jaroslav   svatební album

levandulova  •  3 fotky  •  1. zář 2009, Na zámku Zbiroh, Region Rokycany

Jaká byla svatba:

Byl to pro nás oba nádherný a nezapomenutelný den, plný krásných zážitků. Vše se vydařilo na jedničku, včetně počasí. Nejdřív jsem měla hrozné nervy, ale nakonec se to zvrhlo v obrovskou legraci :-)
Chceme tímto poděkovat našim rodičům za výchovu, lásku, péči a podporu, kterou nám v našich dosavadních životech dali. Oběma našim rodinám i všem přátelům a hostům jsme vděční, že jste si našli čas a přišli jste nás podpořit v pro nás dva tak nádherný den! Všem děkujeme také za gratulace, přání, dary a příspěvky na naší svatební cestu, kterou strávíme v říjnu na Bali. A nakonec děkujeme moc mamince nevěsty za obětavou pomoc při svatebních přípravách!

Doufáme, že svatbou pro nás nic nekončí a naopak je to nový začátek něčeho ještě mnohem krásnějšího, než byl náš dosavadní vztah - totiž naší nové rodiny. Lucka & Jára.

Svatební šaty a doplňky nevěsty - Mirabella od Maggie Sottero (salon Maggie Praha) - trpělivá a ochotná asistence zaměstnankyň salonu, i přes vysokou cenu naprostá spokojenost.
Oblek ženicha - DZM, (NC Metropole Praha)
Doplňky ženicha - KCS, Tie Rack (NC Metropole Praha)
Boty nevěsty - Salamander Praha
Květinová výzdoba - šikovná, ochotná a flexibilní Lenka Zemanová - velmi doporučuji
Nádherné fotografie - báječný fotograf a velký sympaťák Petr Wagenknecht - k nezaplacení
Obřad, hostina, koordinace, výzdoba - tým zámku Zbiroh v čele s paní Páchovou - velmi doporučujeme. Nic nebylo problém, velká ochota, skvělá komunikace, dokonalá koordinace a servis a měli jsme pocit, že i s malou svatbou jsme středem pozornosti celého týmu.
Výzdoba na party - Balon Servis Praha - doporučuji
Večerní raut a ubytování - Areál Na Korábě (Praha 8) - doporučujeme, i přesto, že jsme akci domluvili dva týdny před svatbou bylo vše bez potíží, velmi ochotný a milý personál. Jediné, co nás zklamalo, bylo nařízení vypnutí hudby ve 24:00 a zavření baru v 01:00 hod.
Dort na party - Cukrárna paní Nedvědové Kladno - byl dělaný na zakázku, ale patro nebylo nazdobené tak jak mělo, nepříjemný personál. Ale dort se líbil a všichni ho snědli :-)
Dort na hostině - Naprosto vynikající, přesně podle obrázku, chuťově dokonalý a čerstvý.
Cukroví do výslužek a minidezerty - domácí výroba p. Chejnové - dobré ceny a vše dobré a krásné, doporučuji!
DJ Vitamin - dobrý bavič, dobrá cena, sympatický a ochotný, hrál všem na přání a také moderoval tombolu - doporučujeme
Make-up - Ing. Krbcová z Mary Kay
Účes nevěsty - Mario z Hair Area Praha
- Všem našim dodavatelům výše uvedeným velmi děkujeme

Chtěla bych varovat před Penzionem Selský dvůr v Biskoupkách. Měli jsme zde zamluvený starý sál na večerní party s rautem a celý penzion min. 4 měsíce dopředu a během nich jsme zůstali v kontaktu a vše dolaďovali, přesto nám dva týdny před svatbou majitel s podivnou výmluvou zrušil ubytování. Proto jsme museli na poslední chvíli hledat nové místo a vše přesunout do Prahy. Nehledě na to, že tento penzion byl i na pozvánkách... Navíc byl majitel po celou dobu našeho jednání velmi arogantní, v podstatě ho nezajímalo co chceme my, ale diktoval nám co si dáme k jídlu apod. Také nám již od prvního setkání stále opakoval, že pro něj nejsme žádný kšeft, když je nás jen 25, ale víc by se nás do toho penzionu ani nevešlo... Zkrátka kdyby bylo v okolí Zbiroha něco jiného, zrušili bychom to sami již po první schůzce. Nakonec jsme byli rádi, že to je jinde. S takto neochotným a neprofesionálním jednáním jsem se ještě nikdy nesetkala. Nutno ale dodat, že jejich kuchyně je vyhlášená a ceny dobré - něco za něco...
Prstýnky - Lukáš Rýdl - rozhodně nedoporučujeme, půjdeme je již podruhé reklamovat

...
1...
Už jsi můj
Už jsi můj
...
...