Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

L a F   svatební album

leofelix  •  15 fotek  •  21. srp 2010, na zámku Lemberk, Region Liberec

Jaká byla svatba:

Měli jsme krásné počasí a byli jsme obklopeni skvělými lidmi, co víc bychom si mohli přát? Všichni jsme si to užívali a pro nás to navždy bude nezapomenutelný zážitek. A jak říká naše fotografka byla to velmi vysmátá svatba:)

PROSÍM NEKOPÍRUJTE NAŠE SOUKROMÉ FOTOGRAFIE!!! DĚKUJI.

Toto album zakládám především proto, abych poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravách naší svatby. Všichni s kterými jsme spolupracovali byli úžasní a velmi profesionální lidé. Jen těžko se hledají slova, která by vyjádřila mé nadšení.

SVATEBNÍ ŠATY a ZÁVOJ NEVĚSTA - Pronovias, Madrid, model Georgia. Šité na míru, vyžádala jsem si na nich několik úprav a výsledek byl pro mě jedna velká nádhera. A co se týče závoje tak fotky mluví myslím za vše, šaty byli hladké bez jediné ozdoby a závoj je naprosto doplnil, pak už jen nenápadné naušničky a řetízek s přívěskem a nebylo třeba nic víc. Neměnila bych a mezi tolika možnostmi výběru šatů bych si je zvolila znovu.

SVATEBNÍ BOTY NEVĚSTA - Emilio Badiola. Společně s kabelkou šité na míru, Madrid

SVATEBNÍ BOTY ŽENICH - Emilio Tucci, Madrid

SVATEBNÍ OBLEK - Pal Zileri, Madrid

PRSTÝNKY - Zlatnictví Arenal, Madrid

TISKOVINY - Gaja studio, paní Jana Majerová se nám postarala o sv.oznámení, jmenovky na stůl, menu na stůl, etikety na vína, čokoládky dvou velikostí a poděkování rodičům. Velmi trpělivá a splní jakékoliv přání, tedy alespoň v mém případě jsem si toho navymejšlela a nic nebyl problém, výsledek všeho byl krásný. DOPORUČUJI !

SVATEBNÍ FOTOGRAFOVÉ - Andrea Barcalová a Karel Tupý, výsledek posuďte sami, my jsme nadmíru spokojení, oba velmi profesionální, vstřícní a milí.

FOTOGRAF INTERIÉRY ZÁMKU - Petr Fiala, Nový Bor

SVATEBNÍ OBŘAD - Zámek Lemberk, kastelánka paní Černá a další pracovníci zámku, velmi ochotní a milí, kteří vyšli vstříc mým prosbám a požadavkům za což jim vřele děkuji, díky nim jsme měli překrásně romanticky vyzdobenou kapli, ve které se obřad konal. Moc, moc děkujeme.

VARHANY - Paní Eva Navrátilová, ředitelka hudební školy v Jablonném. Ochotně mi věnovala skoro dvě hodinky svého času, abychom společně vybrali hudební skladby pro obřad. Výsledek byl krásný a dojemný, děkujeme.

SOUDNÍ TLUMOČNICE - Paní Eva Angolaresová, krásně čtený španělský překlad.

MATRIKA JABLONNÉ V PODJEŠTĚDÍ - Paní Marcela Holubová, stále usměvavá, milá a ochotná, neustále jsem ji zahrnovala emaily s mými dotazy, měla se mnou velkou trpělivost.

ÚČES NEVĚSTA - Paní Markéta Ambrožová z kadeřnictví U českého lva v Jablonném v Podještědí.

LÍČENÍ - Michaela Mikudíková.

Obě velmi profesionální, milé, příjemné a šikovné. Vše vytvořili přesně dle mých představ a udělaly ze mě krásnou elegantní nevěstu. Týdenní intenzivní přípravy před svatbou na mě přeci jen byly znát, málo jsem spala a zhubla 3 kila a v sobotní ráno jsem se jim do kadeřnictví posadila s unaveným, pobledlým a pohublým obličejem a ony odvedly úžasnou práci. Z diskrétního líčení a nadherného účesu jsem byla nadšená a dojatá. Moc Vám oběma děkuji. A NAPROSTO DOPORUČUJI.

ÚPRAVA NEHTŮ - Paní Erna Procházková, nehtové studio v Heřmanicích v Podještědí. Udělala mi krásné nenápadné nehtíky a taktéž vyčistění pleti, velmi jsem si u ní odpočinula a zrelaxovala se, je to moc milá paní. DOPORUČUJI.

KVĚTINY - Paní Lucie Pokorná, květinářství v Jablonném v Podještědí. Tak tady budou veškerá slova málo. Postarala se nám o svatební kytici, korsáž, myrty, květiny na auto nevěsty a ženicha, kytičky pro maminky a pro svědkyni, srdíčka na dveře, růžičky pod prstýnky a květiny na svatební stůl. Miluje svou práci a na konečném výsledku je to znát. Je to hrozně miloučká a příjemná paní, která po jediném společném setkání pouze 5 dní před svatbou byla schopna vytvořit vše dle mých představ. Svatební kytice předčila veškerá má očekávání, stejně jako květiny na auto nevěsty a ženicha, která osobně ozdobila. Paní Pokorná se nám také postarala o výzdobu stolu a výsledkem byl přenádherný, diskrétní, elegantní a velmi pěkně barevně sladěný svatební stůl, pří vstupu na hostinu se mi nahrnuly slzy do očí z toho jak to bylo krásné a nadšení byli i všichni svatebčané. Paní Pokorná máte náš obdiv a velmi si ceníme vaší práce, zručnosti a citu pro eleganci, jste naprostá umělkyně. Děkujeme Vám. Jednoznačně DOPORUČUJEME!!!!

SVATEBNÍ KOORDINÁTORKA - Paní Brzková, stihla za svatební den neuvěřitelnou spoustu věcí a díky ní vše skvěle fungovalo, byla mou pravou rukou a já jsem jí za vše ohromně vděčná, nic pro ní nebyl problém, je milá, vstřícná, ochotná a mooc pracovitá. A já jsem nemusela obtěžovat nikoho z kamarádů a rodiny. DOPORUČUJI !!

SVATEBNÍ HOSTINA - Česká Hospoda v Heřmanicích v Podještědí, pan Kobryn se mnou měl svatou trpělivost, ve všem mi vyšel vstříc, nic nebylo problém. Patří náš velký dík za ochotu. Vše bylo na jedničku. DOPORUČUJI !!!

SVATEBNÍ DORT A KOLÁČKY - Paní Markéta z Jablonce nad Nisou. Další neuvěřitelná umělkyně, dle mých přání nám udělala dort na míru v barvě svatby. Krásný a výborný, když jsem ho viděla byla jsem dojatá. DOPORUČUJI.

SVATEBNÍ RAUT A ZÁBAVA - Depandance v Heřmanicích v Podještědí. Mohu napsat totéž jako o svatební hostině. Děkujeme pane Kobryn.

HUDBA - City Music, tříčlenná hudební skupina, která udělala bezvadbou atmosféru, tancovali naprosto všichni.

TOUTO CESTOU VÁM JEŠTĚ JEDNOU VŠEM A ZA VŠE MOC DĚKUJEME, MÁTE VELKOU ZÁSLUHU NA NAŠÍ KRÁSNÉ SVATBĚ.

Zámek Lemberk
Zámek Lemberk