Dne 24.12.2009 jsem na Vánočním stromečku našla krásný zásnubní prstýnek - samozřejmě jsem řekla ANO, miláček pak požádal následující Vánoční den mé rodiče o ruku tak, jako bývávalo v dřívějších dobách :)Bylo romantické a velice dojemné..Mamka dostala květinu, taťka láhev dobrého moku..

Svatbu jsme začli plánovat v lednu 2010. Jelikož jsme nechtěli svatbu v pátek, ale v sobotu a v létě, vybrali jsme si magické datum 17.7.2010 - v tento den má ségra svátek, tak se nám naše jubileum bude i dobře pamatovat..Člověk by nevěřil, že půl roku dopředu budou skoro na všech zámcích termíny již zamluvené..Chtěli jsme mít svatbu venku, v nějaké krásné zahradě na zámku či hradě v okolí Prahy..Jenomže nám byly nabízeny termíny jako např. 9:00, 18:00, což byl nesmysl..Proto jsem začla pátrat podrobněji..Původně se nám líbil zámeček ve Ctěnicích, ale datum 17.7.2010 nám odmítli, že nemají obřadní den, tak jsem hledala dál..a přes album jednoho pána fotografa, kde se mi hrozně líbily fotky z obřadu, jsem našla hrad Červený Újezd..Ani cena za obřad 15tis. Kč nás neodradila. V únoru jsme se na hrádek jeli podívat a bylo rozhodnuto..svatbu v náš den 17.července nám umožnili a bylo vybráno!
http://www.hrad-cervenyujezd.cz/.

Těší nás, že je hrádek jen 10km od nás..Hostinu jsme si vybrali ve vedlejší vesnici Jeneč, v restauraci U statku..
Jako přípitek jsme zvolili cinzano bianco, jídlo bez předkrmu, protože předpokládáme, že bude hrozný horko, polévku vývar s játrovými knedlíčky a jako hlavní jídlo klasiku svíčkovou s knedlíkem..Večer se pak bude podávat guláš a studené salámové, sýrové a zeleninové mísy..
Dort nám upeče hostivická cukrárna :)..

K poslechu a tanci nám zahraje duo Karyna...A fotografovat náš velký den nám bude pan fotograf Mašek...Nakonec jsme se rozhodli i náš velký den nafilmovat, takže budeme mít i pana kameramana...

Svatbu jsme zvolili v tónech odstínů teplé příjemné letní oranžové a bílé barvy :))

Šaty jsme vybrali v již ověřeném svatební studiu Adina na Praze 4...