coverphoto
Neaktivní

lennisek1

Lenka  /  32 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 8. čvn 2014
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 19. 9. 2015
1829
dní po svatbě
Aktivita
10 příspěvků ve fotoblozích
16 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (1)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +61
Svatební album
Lenka a Richard
19. 9. 2015 Frýdek-Místek | 65 fotek
fotograf
Ján Senčák Photography
Skvělý fotograf. Umí člověka při focení uvolnit, takže ani člověk, který nerad stojí před foťákem zvládne fotky bez problémů:) Fotky jsou krásné, je jich dostatek a navíc je zde plno momentek, díky kterým si člověk i za několik let připomene ty pěkné zážitky.
svatební oznámení
náš vlastní výtvor, jsme na něj pyšní:-)))
doporučuji
hostina
Fojtství (Dům včelařů) Chlebovice
Co se týče místa hostiny, tak místo je nádherné a vzhledem k tomu, že jsem v Chlebovicích částečně vyrostla, byla to pro mě srdeční záležitost. Bohužel paní, která to tam má v pronájmu neřeší jak se chovat k hostům. Svatba byla naše druhá akce, první tam měl akci manžel z práce a v obou případech byl problém. Při první akci byl domluven pronájem + úklid. Pronajímatelka na 2.den přišla s tím, že úklid nebyl objednaný a že to teď hned musím uklidit. Byla velice nepříjmná. Druhý problém nastal po svatbě, kdy jsme měli zaplacený úklid "all inclusive" pod dohodou, že na druhý den tam uklidí vše a naše věci nám nechají na 1 místě, abychom si je rychle mohli odvést. Ráno uklízečka seřvala polovinu rodiny, jak to, že jsme došli tak pozdě (podotýkám že jsme dorazili asi v 8 ráno po svatbě!), že jsme měli mít už všechny věci odvezené. Pohádala se se půlkou rodiny, celá rodina naštvaná. Při odevzdávání klíčů s pronajímatelkou jsme opět plno keců. Místo sice krásné, ale akce už nikdy! Zkazilo to svatbu.
svatební šaty
Svatební salon EL
Svatební salon předčil má očekávání. I přes to, že máme v Ostravě dost salonu, stálo mi za to zajet do Brna a šaty si koupit. Obětovala jsem k tomu dva dny dovolené, ale nelituju. Slečna která se o mě starala byla po celou dobu velice milá, nazvedala asi dvacatery šaty, pořád s úsměvem na tváři. K šatům mi pak zdarma půjčili všechny doplňky a nebyl problém se domluvit, že vše bude zasláno poštou. Škoda, že se nemůžu vdávat vícekrát:)
make-up
Vendula Klásková
Dokonalý make-up. Slečna Klásková umí udělat přirozený make-up, který je zároveň výrazný. Vydržel celý den.
catering
Fajn Catering
Od začátku, co jsme s panem Klimoszkem komunikovali, jednalo se o velice milého, ale zároveň velkého profesionála. Všechny termíny byly vždy dodrženy, domluva bez jakéhokoliv problému. Cokoliv jsme potřebovali, nebyl problém zařídit. Jídlo bylo výborné. Kdybych měla dělat nějakou další akci, určitě bychom se nerozhodovali a zadali akci znovu jemu.
fotograf
Josef Frydrych
Fotografa můžeme jen doporučit. Nafotil přirozené, nestrojené fotografie, které vyšly moc krásně. Ani jeden se neradi fotíme, ale atmosféra byla moc příjemná a nakonec jsme si focení užili.
Žádné příspěvky