Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenča a Vládík   svatební album

lenkapinka  •  11 fotek  •  20. čer 2015

Doporučuji dodavatele:

Květiny Sacherová-Svatební ráj Barbucha - Paní Barbora byla naprosto senzační, trpělivá a sama přicházela s nápady. Moje svatební kytice byla krásnější, než na obrázku. Paní Barbora senzačně kytici doplnila o celosii, kterou od té doby prostě miluji. I ostatní "doplňující" květiny a listy byly neuvěřitelně vkusně vybrané. Moje svatební kytice tak byla objektem všeobecného obdivu a okolí mi ji stále opakovaně chválilo. Rozhodně to není naposledy, co jsem si nechala uvázat kytici u pí.Barbory. VELICE VŘELE DOPORUČUJI TUTO NAPROSTOU PROFESIONÁLKU S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM A POCHOPENÍ PRO NEVĚSTINU NEZNALOST (druhů květin) NEBO NEOČEKÁVANÉ ZMĚNY. Poměr cena výkon naprosto senzační!!!
Hudba DJ Dave LSD servis - DJ-e chválili jak rodiče, tak i prarodiče, ale i naši kamarádi. Hrál jenom samé pecky, takže jsme trsali všichni, včetně babiček. Pan Nechvátal pohotově reagoval na vzniklé situace (třeba přidáním fanfár do losování tomboly protažení písně na můj nástup, když jsem nestihla dojít k oltáři v čase písně apod.). Dohody byly přesně dodržovány (vybavení, styl hudby, ohňostroj). Ohňostroj byl naprosto úžasný, jeden z nejkrásnějších, co jsem kdy měla možnost sledovat (řekli jsme si jen, coza rachejtle nechceme, o ostatní vč. odpálení se už postaral DJ sám). Myslím si, že cena (za hudební produkci i ohňostroj) naprosto odpovídá poskytovaným službám. DOPORUČUJI VŠEM, CO CHTĚJÍ MÍT SVATBU A NÁSLEDNOU PÁRTY V DUCHU TRSÁNÍ NA HITOVKY, POHODY A LEGRACE.
Svatební šaty Svatební salon Brigitte Praha - Před změnou majitelky (přelom 2014/2015) byl výběr šatů ok. Poté jsem však šla na úpravy již k "nové" majitelce a byla znát neprosfesionalita (šaty mi ani nesešpendlila, takže úprava byla katastrofa). Když jsem volala ohledně vyzvednutí šatů, bylo mo řečeno, že švadlena nestíhá a jestli bych mohla přijít o den později. Při převzetí šatů mi paní Barbora zapomněla půjčit spodničku, takže jsem se pro ní musela vracet. Moje vybraná spodnice ale nebyla, měla ji už jiná nevěsta (prý si paní majitelka zapomněla ke mně připsat). Takže jsem dostala špinavou náhradní. Naštěstí jsem ale chtěla vidět, jak tato spodnice bude pod šaty vypadat, tak jsem ji i se šaty oblékla a zjistila, že šaty jsou upraveny na velikost o tři čísla menší (namísto max 2cm vzali min 2 na každé straně!). Takže se šaty znovu upravovaly (1,5hodiny a natřikrát).Vrácení mělo být v 13hod, ale v salonu do 13:30 nikdo nebyl, pak jsem odešla a musela přijít znovu odpoledne. Takže moje šaty super, majitelka totál neprofesionálka!
Civilní obřad Černodolský mlýn - Naprosto dokonalé místo na svatbu s velice milou a schopnou paní majitelkou. Nic nebyl problém, ochotně poradila, byla se mnou trpělivá a všechny dohody se přesně dodržovaly (nebo je paní majitelka ze své strany předčila). Pokoje byly čisté, člověk se cítil jako doma.VELICE DOPORUČUJI, POKUD CHCETE MÍT PŘÍRODNÍ SVATBU. Určitě se s manželem na nějakou akci vrátíme:-)
Dorty Známá (koláčky), moje nejlepší svědkyně (dort- ten nejkrásnější, co jsem kdy viděla)
Bižuterie Ali Expres
Svatební prsteny BISAKU Snubní prsteny - Velice milý a ochotný personál, zhotovení do 5ti týdnů (v březnu). Naprosto přesně odpovídaly obrázku, velikost přesně seděla. Ceny normální (řekla bych- zase nekupuju snubáky každý den, ale ve srovnání s okolím...:-)) DOPORUČUJI.
Instrukce pro svatebčany Já osobně - Nejlepší je spolehnout se sama na sebe.
Rozlučka se svobodou Bar NEbe Praha - Super místo, ceny koktejlů do 21hod všechny za 59,-. Po 22hod hudba hoodně nahlas (už jsme si nepopovídaly), ale zatrsaly jsme, jen co je pravda:-D
Účes Alexander Slepčík - Kadeřník ALEXANDER ALECHITO SLEPČÍK. Byla jsem u něj v dubnu na zkoušce účesu a domluvili jsme se, že v můj den D mě přijede na devátou učesat na mlýn. Týden před svatbou mi volal, že místo mě bude česat nějakou svou známou a jestli chci učesat, musím přijet za ním já a na sedmou ráno. OK, pro mě komplikace, ale pořád dobrý. Jenže dva dny před svatbou mi volal znovu, že mě neučeše vůbec. Za sebe nabídl sestru, která ale když jsem s ní mluvila, na moje popisování účesu pořád opakovala "ježiš...to já nevím..to asi budu muset natáčet na žehličku nebo nevím, nevím...". Takže za sebe- k tomuto kadeřníkovi už nikdy!
Fotograf MARTIN ŠAŠEK - SVATEBNÍ FOTOGRAFIE - Martin byl po celou dobu bezvadně naladěný, příjemný a focení s ním byla velká zábava. Nervozita opadla už během předsvatebního focení, které dopadlo moc dobře (jednu fotku jsme dokonce použili na svatební oznámení, které sklidilo naprosté nadšení). Na svatbě byl prakticky neviditelný, ale přesto vždy "po ruce", když jsem chtěla něco konkrétního cvaknout. Ve výsledku máme hromadu nádherných a zcela originálních fotek (super akční, stylizované, romantické i momentky z celého dne). K našim nápadům přistupoval vždy otevřeně pozitivně a dokázal rychle reagovat na rozmanité situace (třeba západ slunce a hru stínů apod.). I svatebčané si ho moc chválili (a to ještě neviděli finální fotky:-D). Za nic na světě bych ho jako našeho svatebního fotografa neměnila a všem ho moc ráda doporučuji!!!
None
None
None
None
3
None
None
None
None
None
5
None
None