Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lenka_bursikova Neaktivní

Svatba byla 16. července 2011 Region Brno  • 

Fotograf Tomáš Dolejší - Úžasný fotograf, profesionál a sympaťák v jedné osobě....focení probíhalo v naprosté pohodě a přirozeně, fotograf dokázal navodit přátelskou atmosféru, díky které fotky dopadly tak krásně.....Pokud chcete mít krásnou vzpomínku na svatební den, rozhodně doporučujeme jako fotografa právě Tomáše Dolejšího. Ještě jednou děkujeme moc!!
Svatební šaty Svatební studio Dany Svozílkové - Skvělý výběr šatů, milý personál, pěkně udělané a přehledné stránky a hlavně fajn ceny....já jsem měla model Dia z kolekce 2011
Svatební prsteny Snubní prsteny Ladislav Kouřil - Malé zlatnictví v Brně, sympatický pan zlatník, velký výběr, osobní jednání a skvělé ceny!
Květiny Monika Drgáčová, Verdissimo - Příjemná, sympatická paní květinářka a skvělá designérka naší svatební tabule a celé hostiny v jedné osobě.
Koláče Cukrárna u Zdubů, Velká Bíteš - Úžasná rodinná cukrárna s dlouhou tradicí a domácími surovinami - vše pěkně poctivé a čerstvé. Dokáží dobře poradit s množstvím i druhy cukroví. Dělají i slané. Rozhodně se vyplatí ke Zdubům zajet.
Hostina Hotel Myslivna, Brno - Výborná obsluha, lahodné jídlo, hostina proběhla bez zádrhelů a problémů. Poctivě vše účtovali. Svatební apartmá nabízejí za symbolickou jednu korunu ke svatební hostině.
Lenka a Broněk - 16. července 2011 - Region Brno - 71 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
lenka_bursikova
Lenka Broněk
Registrace: srpen 2011
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
Přátelé: 0