Přípravy naší svatby jsou celkem netradiční, jako má být celá naše svatba...

Termín jsme si vybrali už v září a srašně jsme s tím otravovali dámy na matrice.... Ten jejich přístup... Škoda slov.
Pro obřad jsme si vybrali Žerotínský zámek v Novém Jičíně - zde bylo všechno v pohodě, paní ředitelka byla moc milá a na naši žádost nám odpověděla do týdne, se svším se nám snaží pomoci, ochotně nám ukázali zámek, kde se můžeme fotit, poradili i co s auty svatebčanů...
Šaty už jsou zamluvené skoro rok, padly mi hned do oka při vstoupení do salonu Marry Me v Novém Jičíně, paní majitelka je velmi příjemná, šatičky jsou čisté, krásné... Pokaždé když tam jdu, chtěla bych se vdávat asi desetkrát... Zde jsme si vybrali i oznámení. Já jsem vybrala typ a fotku a slova vybíral Mareček.
Květiny jsou už také zamluvené - u paní Alenky Kubánkové na Jiráskově ulici v Novém Jičíně - kytky od ní jsou vždy krásné a hlavně čerstvé a za rozumné ceny... Takže jsem jí sdělila mou představu a ukázala šaty, tak uvidíme, jak se s tím popere.
Na obřad pojedu kočárem p. Petra Vítka z Nového Jičína, ještě jsem ho neviděla nazdobený, tak se uvidí.
Protože obřad máme brzo ráno, po focení jdeme na bowling do Sportcentra - bývalá Tatrovanka - nachystají nám studené mísy, ať do oběda neumřeme hlady.
Hostina bude v hostinci Šatlava - velmi dobrá kuchyně a pan majitel se snaží vyjít vstříc našim požadavkům na polořeckou kuchyni a spíš rautové občerstevní než klasická svíčková...
I když jsme svatbu původně chtěli dělat doma na statku a formou zabíjačky, což nám nevyšlo kvůli protahujícím se rekontrukcím, doufám, že to vyjde alespoň takhle.
Kosmetiku a nehty mi bude dělat má kosmetička z Ostravy, ze Z-studia, odkud vždycky odcházím o pět let mladší...
Česat mně bude Pavla Rendlová (nebo Radová? - nevím co je rodné) ze studia Ypsilon z Nového Jičína - vždycky jsem spokojená s tím, jak mně ostříhá a nabarví... Tak uvidíme.
Koláče máme z Cyrilova pekařství, dortu nevím odkud, to přede mnou mamka tají a tají toho víc, takže se asi budu na svatbě divit... :-))