Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

lenelinka NEAKTIVNÍ

Svatba byla 18. července 2009 v Jihlavě, Region Jihlava  • 

  • Nádherné, kouzelné, pohádkové, dojemné i veselé, nezapomenutelné...
    Celý den proběhl v naprosté pohodě, vše skvěle vyšlo, i když náš den byl asi nejupršenější z celého léta. Užívali jsme si ho od rána až do rána, všichni se dobře bavili. Opravdu nezapomenutelný den plný něhy, lásky, romantiky, štěstí a veselí...
    Rádi bychom poděkovali rodičům i ostatním za pomoc i dary, všem, kteří se podíleli na přípravě i realizaci naší svatby. Děkujeme všem přátelům, kteří nás přišli podpořit na obřad, i když někteří vážili dalekou cestu. Jsme moc rádi, že jste s námi byli a že jste si to užili s námi.
    Obřad byl decentní, lehce dojemný, když nám při předávání prstýnků hrála svatební písnička ze zlatovlásky, ukápla slzička i otrlým jedincům. Na hostině se vytáhl taťulda, jeho proslov byl kouzelný, děkujeme. Na odpolední párty přijeli přátelé a snad se všichni dobře bavili, my jsme nadšeně pozorovali i notorické netancovače, jak to na parketě rozjeli. Zlatým hřebem večera pak bylo losování tomboly, u kterého jsme se nařehtali a všichni vyhráli malou upomínkovou cenu. Hosté odjížděli s úsměvem na rtech k ranním hodinám domů, spokojeni, tak vše v pořádku dopadlo - byl to opravdu krásný a vydařený den!
Lenka a Danek Eliášovi - 18. července 2009 - v Jihlavě, Region Jihlava - 50 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
lenelinka
Lenka Danek Eliášovi
Registrace: srpen 2009
Bydliště: Region Jihlava
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
Přátelé: 0