Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lenka Kohoutová a Tomáš Paulas   svatební album

lencula  •  42 fotek  •  27. zář 2008, na Křivoklátě

Jaká byla svatba:

Bylo to krásné, krátké a nezapomenutelné!

Všechny dodavatele, které jsme měli byli výborní. Jmenovitě:
obřad hrad Křivoklát: z počátku jsem měla strach. že obřadní místnost je moc malá. Musím ale zkonstatovat, že to bylo neoprávněné. Na obřadu bylo kolem 60 svatebčanů a všichni slyšeli i viděli. Určitě by se jich tam vešlo i více. Obřad byl moc hezky udělaný a užili jsme si ho.
Účes a nalíčení: Salón P&P - Nové Butovice. Účes i nalíčení vydržely úplně vše. Vypadala jsem podle svých představ.
Šaty nevěsty: Svatební salón Adina - šatičky byly krásně navoněné a kartón šampáňa navíc k šatům přišla vhod.
Květiny: Květinářství mezi Štěpánskou a I.P.Pavlova Praha. Již z fotek vyplývá, že neměli chybu a cena byla více než dobrá.
DJ: Hudební agentura In The Music - nemělo to chybu. Měli jsme i karaoke a setkalo se to s úsěchem. Hrál až do pozdní noci a i děda z Moravy si zazpíval.
Dort: Svatební Dorty Zdenka Nedvědová, Kladno - vypadal přesně podle fotky a chutnal ještě lépe. Byl ještě lepší než jsem si ho představovala.
Jídlo, pití a ubytování - hotel Diana, Nový Jáchymov. Zde opravdu nemám, co vytknout. Ve všem co jsme si vymysleli nám vyšli vstříc, snažili se nám pomoci a posledním překvapením pro nás byla příznivá cena. Tento hotel můžu doporučit jako dobrou volbu pro všechny, kdo budou mít svatbu v okolí Praha západ. Výhodou je i určitě spací kapacita 50 osob.
Fotografie: Lenka Šenicová - co dodat. Nejlepší třešnička na dortu. Lenka nám radila i v praktických věcech. Krásně nás odreagovala a myslím, že je to z fotek vidět. Byla s námi od rozbřesku až do odpoledne a spolupráce s ní byla výborná. Rozhodně ji všem doporučuji.