Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

lenahrd Neaktivní

Svatba byla 20. května 2017 Trpišov, Region Chrudim  • 

Fotograf Lucie Linhartová - Lucku naprosto doporučuji. Ze všech fotografů co jsem měla možnost vidět, je nejlepší. Umí si skvěle srovnat svatebčany, nic netrvá dlouho a nápadů má až až :-) Tímto jí ještě jednou děkuji.
Hudba Harfistka Simona Voříšková - Dokonalý doprovod v podání krásné a milé harfistky Simči a jejího kolegy, který ji doprovází na housle. Na obřad ideální, má široký výběr hudby a nebrání se vyhovět i skladbám mimo seznam. My jsme je měli i jako zvukovou kulisu v době hostiny a bylo to velmi příjemné.
Hostina Zájezdní hostinec Obora Trpišov - Výborná kuchyně jak oběd tak raut. Maxi porce :-) Raut dle vašeho přání a vše vynikající.
Svatební šaty Elody.cz - svatební šaty - Naprostá spokojenost od začátku. Šaty jsem si zde zakoupila za cenu půjčovného a ještě mi sedly mnohem více než ty v půjčovně. Přístup pana Filipa neuvěřitelný, nikdy jsem se s takovou starostí o zákazníka nesetkala. Naprosto doporučuji všem!!
Květiny Lkvětiny - Moc šikovná paní, vyhoví vašim požadavkům a hodně poradí. Byla jsem nadevše spokojená. Sehnala mi neuvěřitelné pivoňky :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
lenahrd
Lenka Míra
Registrace: červenec 2016
Příspěvků: 13
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (2)