Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

leandre Neaktivní

Svatba byla 16. června 2007 v Kosteleci nad Černými lesy, Region Kolín  • 

 • Svatební den byl skvělý. Po páteční bouřce a také nočním dešti s hromy a blesky bylo ráno chladno. Pofukoval vítr, který vydržel a díky tomu nebylo velké vedro, svítilo nám sluníčko a vůbec bylo moc příjemně.
  Stávala jsem v půl sedmé a o hodinu později jsem seděla u kadeřnice až do půl jedenácté. Dala si moc záležet, jak s líčením, tak účesem. Mezitím se u nás scházeli svatebčané a zdobila se auta apod.

  Před půl dvanáctou jsme vyrazili do Kostelce, kam jsme v pohodě všichni dojeli a po půl jedné jsme šli do kaple, kde jsme dostali instrukce od skvělé paní Fouskové.
  Obřad proběhl v pohodě, pán oddávající byl sympaťák. Při ano přítel dělal, že váhá, ale já to čekala, tak mě to opravdu nevykolejilo. Jediný zádrhel byl až u prstýnků, kdy mi natekly prsty a nešel mi prstýnek nandat, až to přítel musel zkusit naslinit. Po gratulacích jsme se vyfotili a jeli na hostinu do hotelu Myšlín. Tam nám to krásně připravili, hostina byla super, příjemná obsluha. Dost rychle to uteklo, až byl čas, kdy přijeli kamarádi na večerní část.
  Raut se také povedl, jídlo bylo dobré, ani se všechno nesnědlo.
  Příbuzní postupně odjížděli a zůstali jen spíš mladší, plus moji rodiče a sestra s přítelem.
  Ani jsme dlouho neponocovali, trochu si zatancovali a v poklidu šli spát.

  No nakonec, i když jsem to nečekala, že jsme už byli unavení, došlo i na svatební noc a bylo to nádherné.

  Musím poděkovat hlavně mamce a sestře s přítelem, kteří nám moc pomohli s přípravou a organizaci, všem kamarádkám a kamarádům. Jsem ráda, že dorazili a díky nim jsme si ten den užili.

  Hlavně musím poděkovat mému úžasnému manželovi. Brali jsme se po deseti letech. Víme, jaký kdo z nás je a já věřím, že nám manželství bude fungovat. V druhé polovině září čekáme chlapečka a nedovedu si představit někoho lepšího, s kým bych chtěla žít a mít děti. Pro mě manželství není jen papír, ale něco víc a beru to jako závazek a slib skutečně na celý život.
Lída Hercová a Petr Štěpánek - 16. června 2007 - v Kosteleci nad Černými lesy, Region Kolín - 45 fotek
leandre
Lída Štěpánková Petr Štěpánek
Registrace: březen 2006
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 87
Inzerátů: 0
Přátelé: 0