Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Tučková a Petr Tröber   svatební album

ladybird1  •  8 fotek  •  7. čer 2009, na Libeňském zámečku, Region Praha

Jaká byla svatba:

Ráno dorazili k nám domů rodiče (nevěsty :-D) s pejskem, aby pomohli s přípravou a v bytě začalo být trochu plno. Postupně dorazila také rodina ženicha a v bytě začalo být opravdu plno a nervózno :-D. Bohužel maminka ani "macecha" nevěsty se spěchu nepřišly na to, jak správně upevnit závoj do vlasů, takže když jsme vyšli z domu, zafoukal vítr a v tu ránu jsem měla závoj "na půl žerdi". Ženich mi naštěstí přidržoval závoj na hlavě, aby nespadl úplně :-D, usadil mě do auta a vyrazili jsme. Jeli jsme se ženichem sami, a aspoň jsme měli chvilku jenom pro sebe.

Po příjezdu k zámečku se na nás okamžitě - pro nás trochu neočekávaně :-D -"vrhla" paní fotografka a pánové, co točili video. (Za správné "nasměrování" svatebních hostí a foto+video na náš příjezd děkujeme svědkovi Alešovi). Vystoupila jsem z auta a maminka s macechou mi hned sundaly závoj, protože už opravdu nedržel. Naštěstí se podařilo po formalitách na matrice závoj před obřadem nasadit a upravit - trošku při tom utrpěl pracně vyfoukaný účes :-). (Velké poděkování kamarádce Lucince, která měla i hřeben i zrcátko a maceše, která dodala lak na vlasy.) :-D

Tatínek mě odvedl, předal ženichovi a paní matrikářka představila pana oddávajícího - v tu chvíli za námi oba svědci vyprskli smíchy - oddával nás pan Tuček :-DDD Zdárný průběh obřadu poté lehce narušila jenom moje nedoslýchavá babička, která se nelíbilo, že jí při obřadu jako příbuznou fotografovali (myslím, že to slyšel i pan oddávající :-)). (Podotýkám, že 22-denní bratranec prospinkal celej obřad, ani nezaplakal).

Před radnicí už na nás čekala skupina přátel a kolegů ženicha s chomoutem a koulí :-D, naštěstí se nám podařilo obměkčit je lahví dobrého pití, a získali jsme klíč. (Na "obligátní" rejžičku nedošlo, jelikož jsme jí v tom zmatku zapomněli doma). :-D Potom nás paní fotografka v parčíku vedle zámečku aranžovala do různých skupinek a póz a výsledné fotografie jsou opravdu nádherné.

Na oběd jsme odjeli do restaurace Na Korábě, kde jsme si připili s panem vedoucím a zametli střepy z talíře. Jelikož jsme chtěli polévku do dvou talířů, pan vedoucí nám to vynahradil, když nám k polévce přinesl kávové lžičky. :-) Stejně jsme to nevzdali!!! Po výborném obědě přišlo na řadu krájení svatebního dortu.

Po obědě někteří hosté odjeli domů a my už jsme se těšili, až nám zahraje DJ. Jelikož mezi hosty byly dvě budoucí maminky, tak nás tancovalo jenom pár (nejvíc chtěla tancovat pětiletá sestřenice Barunka), ale i tak jsme si to užili. Zábavu vydatně udržovali v proudu oba svědci a kamarádka Lucka. V podvečer nám přišly zatančit orientální tanečnice (to jsme hostům předem neprozradili) a všem se moc a moc líbily. Potom už následoval večerní raut, tanec a volná zábava. Pejsek běhal pod stolem, nadšenej, že se něco děje, a na zavolání se vrátil politej pivem, ale nevypadal, že by mu to vadilo.
V pokročilé večerní hodině jsme dělali vláček a pes běhal za námi - asi se mu to líbilo. Postupně se většina hostů rozloučila, až nás zbylo pět nebo šest a tak jsme to zabalili a jeli domů.

Šaty nevěsty: Ateliér Della Sposa - doporučuji
Svatební oznámení: fa. Kyoprint - doporučuji
Snubní prsteny: Zlatnictví K. Maisnerová, Odolena Voda - krásné prstýnky
Foto: paní Petra Jansová - krásné foto
Hostina a večerní raut: restaurace v penzionu Na Korábě - vše proběhlo absolutně na 1* :-)
Svatební dort: Cukrárna a kavárna Pohoda, Dolní náměstí, Odolena Voda - chutnal všem ;-)
k tanci a poslechu zahrál: DJ Bory - super

odjíždíme na obřad
Odjíždíme na obřad
před obřadem
Před obřadem
poslední úpravy
Poslední úpravy
instrukce paní matrikářky
Instrukce paní matrikářky
nevěstu povede tatínek...
Nevěstu povede tatínek...
ženich s maminkou
Ženich s maminkou
s tatínkem....
S tatínkem....