Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Lada a Pavel   svatební album

ladik1  •  22 fotek  •  17. čer 2010, V zámeckém divadle na Kačině, Region Kutná Hora

Jaká byla svatba:

Absolutně dokonalé!!!

Atelier Po.E. Petra Pilařová - úžasné, originální, příjemné svatební šatičky, které překonaly moje očekávání!! Doporučuju si taky nechat ušít přímo od této či jiné návrhářky - na šatech je to znát a cítíte se v nich 100% skvěle!! cenově to není o moc dražší než pražské půjčovné či ušití tzv. na míru, které nabízí halda salonu! Ale ten rozdíl se ani vyčíslit nedá!!
Foto p. Horák (Kutná Hora) - originální a krásný fotky, navíc je moc příjemný a vtipný a ne moc drahý:-)
Hotel a restaurant Opat (KH) - Oběd a svatební noc - vše krásně nazdobené, moc příjemní, skvělé jídlo, příjemné ceny při poměru kvalita/ cena těžko bychom v KH našli lepšíí)
Dort od Kraba - podle fotky a chuťově bezkonkurenční:-)
Výzdoba sálu a šatičky pro družičku a mládence od Salonu In - více než vstřícné jednání, příjemné ceny, šatičky pro družičku ušili podle našeho přání a pak půjčili:-), mládenečkův oblek bez problému upravili na míru. Můžu taky jen doporučit!
Prstýnky přímo od výrobce - Hejral - jsou krásné, příjemné na ruce a mnohem levnější, než kdybychom je objednávali přes zlatnictví:-) S firmou Hejral perfektní jednání i komunikace - poslali všechny potřebné certifikáty a i přání do šťastného manželství, o odeslání zásilky předem informovali telefonem, rytí i krabička zdrama:-)