coverphoto
Neaktivní

la_lilloise

Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 19. kvě 2012
Aktivita
10 příspěvků ve fotoblozích
83 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Sledované fotoblogy (43)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +9
Svatební album
Monsieur a Madame
1. 1. 1970 | 13 fotek
instrukce pro svatebčany
Svatební web na Weddingwire.com - Hezké šablony, jednoduché a bez reklam.
výzdoba
Židle - Rautservis, ostatní vlastní výroba nebo Ebay/Etsy
ženichův oblek
Hugo Boss - Van Graaf - Doporučuji podívat se tam ve výprodejích. Měli jsme štěstí na šikovnou prodavačku, která hned odhadla, co bude sedět.
svatební šaty
Pronovias - Koupené v salonu In Due v Drážďanech, ale o úpravy se postarali v salonu Nuance, který jednoznačně doporučuji - opravdoví profesionálové a navíc oproti německému salonu vyšly úpravy na poloviční cenu.
svatební prsteny
Zlatnictví Aleš Řehák Praha - Pan Řehák je někdy lehce zmatený v komunikaci, ale prstýnky nám vyrobil krásné a za hezkou cenu.
doprava
Speedcars Taxi - Speedcars nám poskytlo šikovné řešení pro naše hosty - složili jsem zálohu na účet, dostali jsem ID a PIN, pod kterým jsme pak během svatebního dne mohli objednávat taxi, a hosté tak nemuseli nic platit. Vše se nám načítalo na jeden účet.
ubytování
Hotel Golden Wheel - Moc pěkný malý hotel poblíž Hradu, který jsme vybrali především kvůli blízkosti k místu focení a byli jsme moc spokojeni.
hudba
Jan Kupsa - hraní na svatebních obřadech - Pan Kupsa vytvořil perfektní kulisu k našemu obřadu. Naučil se všechny skladby, které jsme si přáli a hrál opravdu krásně. Hosté nám ho ještě po svatbě chválili. Doporučuji.
koláče
Simply Good - Úžasné moravské svatební koláčky, po kterých se v práci jen zaprášilo :-)
květiny
Lucernička Flowers - Paní majitelka je naprosto úžasná a ochotná a především nám vytvořila nádherné kytice, korsáže a i dekorace stolů, které přesně odpovídaly zadání. Všechny dekorace nám také doručila až na místo.
svatebni koordinátor
Svatba s příběhem - Díky Katce a její kolegyni celý den proběhl naprosto hladce a bez komplikací. Bez problémů si poradily i francouzskými hosty a my s manželem jsme celý den opravdu v klidu užili. Doporučuji.
hostina
Letenský zámeček - Letenský zámeček bylo jedno z nejlepších rozhodnutí celých příprav. Fantastický servis, především musím vyzdvihnout manažerku Lucii. Její nadšení pro všechny mé ne vždy typické požadavky mi vždycky dodalo novou energii do příprav. Během samotného dne pak fantastický personál - hosté byli nadšeni. Navíc krásné prostory, prakticky v centru Prahy a vynikající poměr cena/výkon. Jednoznačně doporučuji.
kameraman
Puf creatif - Jíťa je moc milá a natáčela s velkým nasazením, ale zároveň jsme o ní v důležitých momentech ani nevěděli. Moc se těšíme na výsledek.
fotograf
Martin Šlechta, Everbay Photography - Martin a Zuzka jsou nejlepší fotografové, které jsme si mohli vybrat.
Žádné příspěvky