Tak už i my.Je to asi pro každou z nás ten nejkrásnější den v životě, na který se už od malička těšíme, a který si mockrát představujeme.Pro mě to je jako pohádka ještě teď tomu nemohu uvěřit, že opravdu já jsem pro něj ta jediná a pravá, se kterou chce spojit svůj život.Jsme spolu něco málo přes tři roky,a letos o Valentýna se stalo to, o čem jsem dlouho snila.Bylo to nádherné a romantické, všude svíčky,příjemná hudba, dobré jídlo a do toho nádherné překvapení.Jak z amerického slaďáku.Když jsme to oznámili rodině pomalu začali přípravy.Zamluvili jsme termín, šatičky, prstýnky, oznámení, objednali botičky, kabelku a vše co k tomu patří.Restaurace už je také připravená, takže teď už zbývá jen napéct drobné cukroví, na to už se naše babičky moc těší, a hurá už budeme svoji.
Tak už jen 10 dní a všechno to vypukne. Nemužu se dočkat.Přípravy vrcholí snad už máme vše hotové a zařízené.Čokoládky ještě nedorazily, ale každým dnem je čekáme, stejně, tak jako svatební trička a dekorace na stůl. Babičky už pečou a my s miláčkem se už nemůžeme dočkat až budeme patřit jen a jen sobě.Tak nám prosím držte palečky, ať nám to vše vyjde.
A VÁM VŠEM PŘEJI AŤ VÁM TO TAKÉ VYJDE A SPLNÍ SE VÁŠ SEN.DÍKY VÁM A TĚMTO STRÁNKÁM JSEM NAŠLA PLNO INSPIRACE, ABY TA NAŠE SVATBIČKA BYLA TAKOVÁ JAKOU SI PŘEJEME.A TAKY JSEM TU NAŠLA PLNO KAMARÁDEK A FAJN HOLEK.TAKŽE VÁM VŠEM PATŘÍ MŮJ DÍK, JSTE VÁŽNĚ SUPER..........................................................................................................................................................................................

TAK UŽ JE TO ZA NÁMI.BYLO TO...NÁDHERNÉ, KOUZELNÉ, SKVĚLÉ, VESELÉ, NEOPAKOVATELNÉ. VŠECHNY TY PŘÍPRAVY A STAROSTI SE VYPLATILI A UŽILI JSME SI TO NA 1000 PROCENT OD RÁNA DO RÁNA.TEĎ NÁS ČEKÁ DOVOLENÁ A AŽ SE VRÁTÍME, URČITĚ DODÁM NAŠE SVATEBNÍ FOTEČKY.VŠEM CO TO MAJÍ JEŠTĚ PŘED SEBOU PŘEJU, AŤ SE TEN JEJICH SEN VYPLNÍ A MAXIMÁLNĚ SI TO UŽIJÍ, PROTOŽE TENTO DEN JE BOHUŽEL NEOPAKOVATELNÝ.