Kopírujte jak chcete, i když nevím jestli bude co, když mi to adminky neustále mažou...?

30.1.2009 jsem byla požádána o ruku...

únor - šílený kolotoč ohledně místa obřadu a hostiny, ale nakonec vybráno místo obřadu i hostiny a večerního rautu.... A taky datum byl oříšek, ale nakonec nějak vyplynulo. Zamluven fotograf.... Zarezervovány šaty v půjčovně - následně koupené jiné - achjo, kdo to taky zná? :-)

Jinak na všechny nepodstatné detaily jako oznámení, ubytování hostů, počet hostů na obědě, kytku a dort je dle ženicha času dost a je zbytečné se s tím stresovat tak brzo! - Kdo to taky zná?!? :-))

...2 měsíce před svatbou zjišťujeme, že bychom si měli máknou, tak začínáme zařizovat oznámení, prstýnky,... a na poslední chvíli všechno máme, teď jen rozdat oznámení, udělat pár blbůstek a je to.

...................... Tak na ještě poslednější chvíli a fofrem doděláváme všechno, co bychom ještě chtěli, základní věci máme, hlavně oznámení, do kterého jsme se zakoukali a které často vzbuzuje pozornost. Dělal nám je grafik Filip Tošovský, kontakt dodám, kdyby měl někdo zájem.
I ty přípravy hodně rychle utekly, tak co teprve svatba, no uvidíme...

...................................................................................................................................................................................................................
.....Tak už je po všem a musím říct, že to stálo za to;-)