Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana a Marek   svatební album

krizkovi  •  0 fotek  •  4. srp 2006, na Chodovské tvrzi v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Bylo to moc pěkné. Děkujeme všem za to, že přišli, že nám poslali přání, že si na nás vzpomněli. Mějte se moc hezky. Marek&Jana Křížkovi

Obřad: Chodovská tvrz, Praha 4 - kdo hledá krátký klidný obřad s moc pěkným proslovem oddávajícího, jako my, je tu určitě spokojený.
Svatební oběd: restaurace Na tý louce zelený, Praha 4 Krč - byli jsme po všech stránkách velmi spokojení, přestože jsme se pro ni rozhodli necelý týden před obřadem místo původní restaurace v Chodovské tvrzi, před kterou tímto velmi varuji - neuvěřitelně neseriózní, neprofesionální přístup.
Svatební šaty: Salon Tiziana Říčany u Prahy - vřele doporučuji. Samé krásné modely a ceny příznivější než v Praze.
Líčení: Kosmetička S. Nováková, Gregorova, Praha 4 Roztyly - moc šikovná, ochotná a příjemná paní.
Prstýnky: Ráj snubních prstenů, Praha Vysočany - výběr skutečně obrovský. Lze objednat jakoukoli kombinaci tvaru, druhů zlata, kamínků, šířek, ale myslím, že není toto zlatnictví úplně nejlevnější. Zhotovení min 6 týdnů!!
Svatební koláčky: Pekařství Fridrych Říčany u Prahy - velmi dobré. Náplně: jablečná, maková, tvarohová, povidlová.
Dorty: Cukrárna Luja, Nuselská 29, Praha Nusle - se vzhledem jsme byli moc spokojení, přestože mi pan cukrář do telefonu řekl, že tak hnusný dort, co jsem si objednala, ještě neviděl (viz fotogalerie) :-). Na chuť - už jsem jedla lepší.
Minizákusky: část od hodné paní z Moravy, část ze Smetanové cukrárny v Praze - byli jsme naprosto spokojení.
Výslužkové krabičky: firma Stama Zlín - nejhezčí a nejlevnější, co jsem našla a mohu jen doporučit. Libovolný počet zasílají do 2 dnů na uvedenou adresu.
Květina pro nevěstu a pro maminku: stánek květin v obchodním domě Chrpa, Krejnická ul. Praha 4 Roztyly - tak krásnou kytičku, kterou mi udělali jsem za 500,- Kč skutečně nečekala. (Cenu jsem stanovila předem jako strop :-))))