Změna plánu, vezmeme se 7.7.2007 ve 12:00 v mosteckém kostele. Teď, když už je hlavní dokument zařízen, můžeme konečně začít plánovat. I když už jsme o pár věcech přemýšleli, teď teprve to můžeme pořádně "rozjet". Je to zvláštní, myslela jsem, že začnu šílet s přípravami, ale teď když je to zařízený, jsem klidnější. Tak snad mi ten klid dlouho vydrží :-)
13.11. - Zařízeny potřebné dokumenty na matrice a v kostele.
27.11. - Chtěli jsme nejlepšího fotografa na Mostecku pana Dvořáka. Máme ale smůlu, někdo si ho zamluvil den před námi. Tak mi kamarádka doporučila pana Žihlu. Ukázal mi několik alb fotek ze svateb, kde fotil. Byli krásné. Tak jsme se domluvili a další úkol je hotov.
29.11. - Jsou hotové kartičky s říkankou (žádost o peníze). Inspirace a básnička z beremese, obrázek nalezený vlastnoručně :-)
30.11. - Mám zamluvené své vysněné šaty. Přišla jsem, oblékla je a ani jiné nezkoušela. Sedí perfektně. Akorát na fotkách nevypadají tak hezky jako ve skutečnosti.
2.2. - Dodělali jsme svatební oznámení. Návrh nám trval asi 10 minut. Ani to nebolelo.
26.3. - Mužík si zamluvil oblek. A jak mu to sluší. Možná si budu muset k šatům dokoupit bryndák :-)
28.3. - Našla jsem vysnění prstýnek.
2.4. - Po dlouhé rozhodování jsme vybrali svatební cestu. Pojedeme na nějaký z Řeckých ostrovů. Aby byla trošku sranda, rozhodli jsme se pro last minute. Doufáme, že v pondělí prolítáme cestovky a ve středu poletíme.
21.4. - Tak jsem si tady u nás prstýnek nevybrala. Všechny obchody nabízejí stejné zboží od stejných dvou firem :-( Rozhodnutí koupit si obyčejný prsten z bílého zlata taky padl. V mé velikosti 49 nemají žádný výběr. Takže tak za týden až dva jedeme do Ráje snubních prstenů v Praze a tam si snad z 2500 prstenů vyberu :-)
21.5. - Konečně jsme vybrali hudbu na obřad. Budou to písně od Zuzany Navarové.
31.5. - Byli jsme objednat prsten v Ráji snubních prstenů v Praze. Jsou tam skvělé prodavačky. Ani jim nevadilo, že vyndaly všechny plata s prsteny a já si pak ten pravý našla ve vitrínce s nápisem zásnubní. Líbil se i příteli a to už je co říct. Hodový bude 3.6., takže se projedu do Prahy čtyři dni před svatbou :-)