Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kateřina Kristelová a Martin Tůma   svatební album

kristelka  •  50 fotek  •  27. dub 2010, V Praze. Obřad v kapli Nanebevzetí Panny Marie a následná oslava v restauraci Forestgolf v Klánovicích, Region Praha

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl překrásný a ikdyž je to častá věta nevěst na tomto serveru,v našem případě to byla pravda:-). Počasí se povedlo natolik,že nám svatebčané nevěřili,že nemáme nahoře dobré kontakty:-).
Užili jsme si celý den s přáteli a nejbližší rodinou, dopoledne ještě probíhaly detailní úpravy mých šatů ze salonu San Verita,vzhledem ke zvětšujícímu bříšku,jsme trochu zvolňovali... Následná oslava i oběd v golfovém resortu Forestgolf v Klánovicích byla úžasná.
odvoz: nádherný dárek od našeho přítele Sauda Hawaz,který nám jako svatební dar věnoval na celý den luxusní Rolls Royce,který se jmenuje Princess,a který pomohl skvěle dotvořit atmosféru. Navíc je tohoto druhu snad jediný na světě,takže jízda v něm,byla opravdu zážitkem. Je možné si ho i objednat.

Svatební šaty: salon San Verita a můžu jednoznačně doporučit! Přístup Veroniky Vandasové,která je jednou z majitelek,je velmi pozorný,pečlivý a milý,což u nevěst hraje roli. Moje šaty byly krajkové,krásné,s jemným kabátkem,který mi v dubnovém počasí,kdy je ve stínu stále ještě chlad,velmi pomohl. San Verita je salónem,který je na trhu nový a tím spíše přistupuje profesionálněji ke každé klientce,navíc Vás překvapí prostředím salonu,které se velmi liší od ostatních-čisto,nádherný jednoduchý design,čisté šaty,šampaňské,prostorné zkušební kabinky atd... Zkrátka vdávat se podruhé:-),volím opět San Verita. Moje šaty ze svatby budou v salonu k půjčení,a je to opravdu mistrovská práce. Po nějaké době je mám slíbené od Veroniky jako svatební dar,ale chtěla jsem,aby z nich měla radost ještě nějaká nevěsta,pro ty z vás,co zbožňují volný sicilský styl,bez nevkusné okázalosti,ale se stylem a něhou jsou do nějaké doby k dispozici. Jsem zvědavá,která nevěsta si je užije:-).
Šaty družičkovské: opět San Verita a družičky si je nemohly vynachválit.
Finální styling: Jan Pokorný,člověk se kterým spolupracuji delší dobu a který má úchvatný styl i cit pro módu.
Oblek ženicha: Steilmann,a velké díky paní Motelíkové,velké odbornici na pánské obleky!
Prstýnky: firma Storm,volili jsme jemné s netypickým tvarem a s vyrytím latinského nápisu a našeho jména dovnitř

Kameramanská práce: Jan Stibůrek. S Honzou mám ty nejlepší zkušenosti ještě z focení kalendáře Crystal Kristel 2010,kde točil celý průběh. Tak poctivého kameramana a člověka,který přistupuje s respektem k celému dni,jsem ještě nezažila. Navíc dvd jeho svateb,které mi předtím ukázal,jsou natolik kvalitní,že jsem neváhala.

Oznámení: svatební oznámení jsme nechali vytvořit firmu 4M a spokojenost byla velká,šlo nám o vkusnou a netradiční záležitost. Tato firma vyhověla všem našim požadavkům a jednání jejích zaměstnanců bylo trpělivé a noblesní

Oslava a oběd: Golfový resort v Klánovicích,přesný název Forestgolf v ulici Axmannova. Pro nás sázka na kvalitu a to jednoznačně. Restauraci vedou manželé Vokounovi,kterří nám maximálně vyšli vstříc. Oba mají bohaté a výborné reference z bývalých pracovišť,které vedli a pro nás to znamenalo,svěřit se do rukou opravdových odborníků. Menu bylo skvělé: úžasná variace tří předkrmů,knedlíčková polévka,svíčková a štrůdl s vanilkovým přelivem.
Oslava ve Forestgolf byla neméně profesionální,s výborným jídlem a atmosférou.
Navíc velkým plusem Forestgolfu je krásné okolí,které obklopují borovice,hezká příroda a možnostkdykoliv během svatební oslavy vyjít ven a kochat se přírodou,která je sice v Praze,ale skoro tomu neuvěříte:-).

Svatební dort: mohu doporučit cukrářku Marcelku Dolejšovou,která nám připravila překrásný třípatrový dort a cheesecake na oslavu večer. Vzhled dortu byl stejně tak hezký jako jeho chuť,pokud někdo bude chtít kontakt,předám

Svatební koordinátorka: Kateřina Bílá,moje blízká přítelkyně,která nám spoustu věcí ve svatební den usnadnila a oprávněně jí patří veliký dík. Zužitkovala svůj manažerský post,který je jejím denodenním chlebem a dohlédla na to,aby svatba byla nikým nerušena,postarala se i o média,což není lehký krok:-),a zařídila nám klid,abychom si náš den mohli skvěle užít.

Svatební DJ: Pepa Libický,můj kolega z pořadu Šedesátka na tv Barrandov. Jeho prací je být svatebním DJ,což mluví za vše. Umí to,zábavu skvěle rozjížděl,a dal nám s manželem překrásný dárek,hudební skupinu Appels,která všechny přítomné hosty dostala.. A vřele je i Pepu doporučuju,nejen na svatbu.

Fotografie: Tomáš Martinek,můj kamarád,kterého znám ze své profese a sázela jsem v jeho případě na jistotu. Druhým fotografem byla Míša Pavlíková,která mě velmi mile překvapila,její fotografie jsou prozatím k vidění na mém profilu na facebooku,ale je mi už teď jasné,kdo mi nafotí např.křtiny miminka. Míša i její mvfotostudio..