Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kristelka Neaktivní

Svatba byla 24. dubna 2010 V Praze. Obřad v kapli Nanebevzetí Panny Marie a následná oslava v restauraci Forestgolf v Klánovicích, Region Praha  • 

  • Náš svatební den byl překrásný a ikdyž je to častá věta nevěst na tomto serveru,v našem případě to byla pravda:-). Počasí se povedlo natolik,že nám svatebčané nevěřili,že nemáme nahoře dobré kontakty:-).
    Užili jsme si celý den s přáteli a nejbližší rodinou, dopoledne ještě probíhaly detailní úpravy mých šatů ze salonu San Verita,vzhledem ke zvětšujícímu bříšku,jsme trochu zvolňovali... Následná oslava i oběd v golfovém resortu Forestgolf v Klánovicích byla úžasná.
    odvoz: nádherný dárek od našeho přítele Sauda Hawaz,který nám jako svatební dar věnoval na celý den luxusní Rolls Royce,který se jmenuje Princess,a který pomohl skvěle dotvořit atmosféru. Navíc je tohoto druhu snad jediný na světě,takže jízda v něm,byla opravdu zážitkem. Je možné si ho i objednat.
Kateřina Kristelová a Martin Tůma - 24. dubna 2010 - V Praze. Obřad v kapli Nanebevzetí Panny Marie a následná oslava v restauraci Forestgolf v Klánovicích, Region Praha - 50 fotek
kristelka
Kateřina Kristelová Martin Tůma
Registrace: březen 2009
Bydliště: Region Praha
Příspěvků: 0
Inzerátů: 0
O mně: carpe diem
Přátelé: 0