Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kristýna Janíčková a Štěpán Škrabal   svatební album

krista.janickova  •  14 fotek  •  28. srp 2010, Přibicích, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatba byla skvělá, nezapomenutelná, nádherná... Měla jsem strašný strach z počasí, protože předpověd byla strašná, ale vše nádherně vyšlo, všichni se i snad bavili, no prostě super!:) Děkujeme všem, že jste přišli, jen díky vám to bylo tak špica!!!;)

Se všemi dodavateli jsem byla velmi spokojená, takže mohu vřele doporučit!!!
Salón Eva, Znojmo - Musím říct, že brněnské salóny se můžou zahrabat. Měla jsem vše ve vysoké kvalitě za super cenu. Obešla jsem jich tucet v Brně a byla jsem nešťastná z těch cen a taky ze šatů, kdy někdy bylo na šatech i poznat že byly nošené nebo se v nich nedalo vůbec hýbat, natož tančit atd. Až jsem nakonec ve Znojmě objevila tento salón, kde mi šaty na míru ušili za cenu půjčení a navíc dle mých představ;), dále jsem si tam ve výprodeji koupila boty, půjčila závoj a ženichovi půjčila vestičku s kravatou též za bezkonkurenční cenu. V salónu byli velmi ochotní a dokonce mi šaty ještě i po svatbě vyprali zdarma.
Obřad jsme měli v kostele v Přibicích, který mi krásně vyzdobila p. Simona Procházková z Přibic.
Hostinu jsme měli v Židlochovicích na zámku, kde mi to nádherně nachystala a vyzdobila má kolegyně Martina Pelíšková z Blanska. Vše bylo víc než dle mých představ...Dále mi i dělala mou kytku, kytky pro svědkyni, maminky, ženicha a svědka a ještě srdce na auto. Marti ještě jednou moc moc moc děkuji!!!:)
Nesmím zapomenout ani na personál židlochovského zámku, vše bylo super a hlavně nám všem moc chutnalo, tak dobrou polévku jsem v životě nejedla a doteď lituji, že nám tu děravou lžíci nevyměnili:)
Cukrářství Kamila Hladůvková, Morkůvky - Pekli nám dorty a cukroví. Jejich dort byl tak špica, že si někteří přidávali i 3x!
Koláčky nám pekly "ženský" ze Šitbořic, byly vynikající, jedli jsme je ještě i v Chorvatsku na dovolené a pořád byly špica!!!
Hudbu nám zajistil DJ Čiko (Honza) ze Znojma, který nás bezkonkurenčně bavil celý večer, zahrál nám, co nám na očích viděl. Tak utancované nohy jsem snad nikdy neměla.
Kamarád Tomáš Valášek nás krásně nafotil.
Video nám zajistil p. Daněk ze Znojma.
Ještě nesmím zapomenout na líčení a vlasy, které mi krásně učesala Iveta Navrátilová ze Šitbořic a jen díky ní jsem byla taaak krásná:-D

2