Bylo nebylo ..... všechno to začalo již 11. března, tedy na mé narozeniny, kdy jsem byla v kuchyni (jak romantické... ale vzhledem k tomu, že je David kuchař trefné) požádána o ruku a kdy jsem dostala krásný zásnubní prstýnek.
Dny pomalu letí a tak si myslím, že je nejvyšší čas začít něco plánovat. Do konce října by jsme si chtěli zamluvit termín... plánujem 5.5.2007, ale ještě uvidíme.
Ještě nemám úplnou představu jak by mělo všechno probíhat a tak si sem chci dávat vše co mě napadne a co mě zaujme, alespoň to bude všechno pěkně pohromadě.....
..... Tak termín nám nakonec asi vyjde již o týden dříve, tedy 27.4. nebo 28.4.2007... pořád se nemůžeme dohodnout jestli v pátek nebo v sobotu! :o(
..... A je rozhodnuto, svatba se bude konat v sobotu 28.4.2007 na Novoměstské radnici v Praze ve 12:30 h! Termín je již zamluvený, ale ještě nám zbývá zajít tam s vyplněnými papíry a rodnými listy.
..... Konečně tedy mohu naplno začít s přípravami a plány ;o)
27.10. Tak ode dneška přesně za 6 měsíců budu mít den před svatbou ;o) ... konečne se mi včera podařilo sehnat knihu Moje svatba!
6.11. V sobotu jsem byla na výstavě Kreativ Welt v Německu a nakoupila tam spoustu užitečných věcí na svatbu ... bílou organzu na stůl, vliselin na židle (bílý a baravný na růžičky), krabičky na dárečky pro hosty, děrovačky a šablonu na výrobu svatebních oznámení, samolepicí kontury na kartičky na stůl nebo zvací ke svatebnímu stolu ... vše zdokumentuji a fotky zavěsím.
8.11. Konečně mi přišla panenka na auto! Je krásná, ještě musím vymyslet jak jí na to auto přichytit! ;o)