Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Dita Smetáková a Miroslav Krhovský   svatební album

krhoun  •  50 fotek  •  13. led 2007, v kostele svatého Františka z Assisi na Praze 11, Region Praha

Jaká byla svatba:

Svatební den byl přesně takový, jaký jsme si ho představovali. A ačkoli jsme prapůvodně nechtěli o svatbě ani slyšet, jsme rádi, že jsme do toho praštili, a že jsme mohli pozvat všechny kamarády oslavit to s námi. Měli jsme "s sebou" i našeho dnes už 5ti
letého Vojtíška a byl to nepopsatelně krásnej a silnej pocit. Když jsem ho cítila v bříšku, věděla jsem, že to tak má být.

květinářka - Jebavá (kontakt mi dali ve svatebním salonu Adina) - levná a šikovná paní, trpělivá, poradila a vymyslela kytici přesně podle mého gusta (chtěla jsem luční kvítí v barvě (fialkové) manželovi košile a bylo umění chytit odstín)
salon Adina - 1. salon, který jsem navštívila a hned 100%ní úspěšnost. Výběr těhoteských šatů a skvělý tým prodavaček!! Strašně spokojená! Hlavně taky, že už nemusím nikde nic dalšího shánět.
Pizzerie Donna (Karlovo náměstí v Praze) - nejlepší místo na konání svateb. Individuální přístup a skvělé služby, neskutečně dobrý raut a v neposlední řadě naprosto vyjímečná paní provozní Jitka Hájková, co splní všechno, co si zamanete.
Fotograf Michal byl na nás hodný (co do ceny) a profesionální. Posuďte sami...
Make up + vlasy vizážistka/maskérka a kamarádka Pavlína Žďánská a moc jsem si s ní princeznovské líčení i česání užívala

Sanyam a Viki
Sanyam a Viki