Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

Markéta Uhlíková a Jiří Vilém Schwarz   svatební album

kotatko  •  36 fotek  •  1. pro 2006, v Brně Žebětíně, Region Brno

Jaká byla svatba:

Trochu jsem si připadala jak ve filmu z růžové knihovny.
Den před svatbou vyfasoval ženich s mým taťkou seznam kde všude se má co vyzvednout, kolik doplatit a kam zavézt. Já jsem si měla zajet jen pro šaty a pomoct mamce s domácí prací. Ve skutečnosti hned při prvním výjezdu taťkovi v autě vyhořel alternátor, mamka jela teprve sestře kupovat boty... takže na předsvatební nervozitu nebyl čas.
V den svatby dopoledne taťka pobíhal v montérkách a spravoval si auto, protože jiným by on nejel. Ženich prosil o prášek na hlavu, protože si loučení se svobodou nechal na poslední večer a já si říkala ať už to mám za sebou.
Pak najednou jak mávnutím kouzelného proutku se vše změnilo. Když už byli všichni nachystaní a já sestoupila ve svatebních šatech do přízemí, byla tam opravdu ta sváteční atmosféra, ženichovi zářili oči překvapením, mamce se lily slzy do očí a teprve pro nás začal ten svatební den plný úsměvů a radosti.

Na úvod bych chtěla říct, že všem patří první místo na této listině.Co se týče našich dodavatelů měli jsme při výběru šťastnou ruku :-) Opravdu nás nikdo nezklamal, spíš předčili naše očekávání.

Svatební šaty: salon Kryss Bey - půl roku před svatbou mi ušili doplňky k šatům, které jsem si tam nakonec nepůjčila, protože se mi podařilo otěhotnět. S velkou ochotou a trpělivostí mi nakonec ušila paní Olga šaty, které vidíte na fotkách. Byla velice ochotná splnila by mi snad každé přání. Moc děkuju

Oblek ženich: půjčovna pánských obleků Bena - sehraný pár, který opravdu poradí a je vidět, že ví o čem mluví.

Květiny a výzdoba: květinářství Carmen flora - starala se o nás Tereza Kynclová a i jí patří veliké díky, protože bez ní bychom se k tak krásným kyticím a dekoracím nikdy nedopracovali. Postarala se o všechny detaily i jmenovky na stoly nám napsala.

Svatební oznámení: Milan Filip - dodali jsme fotku a texty a on nám vypracoval toto úžasné ztvárnění.

fotografie: Šťepán Vrzala -focení nemám moc ráda, ale s ním to bylo opravdu potěšení. Je vidět, že ho práce baví a rozumí jí. Dokonce nám na svých stránkách vytvořil dočasnou fotogalerii, kde jsou jeho fotky k nahlédnutí.

restaurace: zámecký sál v Žebětínským dvoře - splnili všechna naše přání, jídlo všem moc chutnalo a personál se o nás dobře staral. A věřte, že i když byli na nás tři, vůbec se nenudili běhali až do dvou ráno.

minizákusky a čajovka: již i zde stokrát chválená paní Buchtová z Tvarožné - vzali jsme toho víc než doporučovala a vše se snědlo

trubičky: paní Sochorová ze Šlapanic - jen se rozplývaly

dorty: paní Štveráčková ze Střelic - nejen vypadaly, ale i byly k nakousnutí

prstýnky: Egon Zetka z Jundrova - dokázal nemožné. Vytvořil nám prstýnky podle fotky, kterou jsme pořídili přes výlohu v Irsku. V Irsku jsme objevili prstýnky dle našich představ, ale byly děsně drahý a jen 9 karátů, tak jsme si udělali fotku mizerné kvality a on nám z našeho zlata udělal ty nejhezčí prstýnky.

kapela: Nota Bene - jsou z Blanenska a dala jsem jen na jediný doporučení. A vyšlo to. Zahráli cokoliv a lidi tančili.

starejší: Roman Malatinec ze Slovenska - plnil úlohu družby, perfektně lidi bavil, uváděl různé části dne, tradice a dokonce nám i zahrál na fujaru

Chadia Aisha: - překvapení večera a taky dárek pro ženicha. Vysoupila nám břišní tanečnice, jsem moc ráda, že se mi ji povedlo domluvit, jelikož už delší dobu žije a pracuje na Kanárských ostrovech.

svatební oznámení
Svatební oznámení
pozvánka na hostinu
Pozvánka na hostinu
příjezd nevěsty
Příjezd nevěsty
moje mamka vede ženicha
Moje mamka vede ženicha
tady kráčíme s taťkou
Tady kráčíme s taťkou
1
Už máme dvě holčičky. V levo Arianka a v pravo Amálka
1Už máme dvě holčičky. V levo Arianka a v pravo Amálka
Jsem šťastná máma
Jsem šťastná máma
Se super tátou
Se super tátou
už je nás 5
2Už je nás 5
Amálka na svatbě byla v šatech s mámou v bříšku :-)
1Amálka na svatbě byla v šatech s mámou v bříšku :-)
Arianka taky už nosí dávno svoje šatičky. Další půlka velkýho bříška ve svatební den
1Arianka taky už nosí dávno svoje šatičky. Další půlka velkýho bříška ve svatební den
A ještě bráška Willi. Ten se narodil 3 roky po svatbě :-)
3A ještě bráška Willi. Ten se narodil 3 roky po svatbě :-)