Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Klárka Melíšková a Roman Beránek   svatební album

komteska  •  49 fotek  •  23. zář 2007, V hotelu Čertousy v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Famózní, neopakovatelný den nejen pro nás dva.

Předsvatební noc nevěsty byla krušná(spánek 4 hodiny), ale probudila jsem se do krásného slunečného dne :o) Hodila jsem do sebe jen půlku rohlíku a čaj a jelo se ke kadeřnici. Kytička ve vlasech nedržela, ale nevadí i tak se účes Šárce moc povedl. Pokračovali jsme ke kamarádce(svědkyni) Lucce, ta mě dokonale nalíčila. Vyzvedli jsme družičku Pavlínku a kodrcali se přes Prahu domů. Mezitím ženich jel vyzvednout svojí Alfičku a kodrcání přes Prahu ho také neminulo. Ale nakonec jsme domů dorazili včas. Pavlínka mi pomohla během dvou minut do šatů, podvazek, šperky a boty a mohlo se jít pře dům :o) Ženich měl zpoždění a před domem jsme čekáním způsobili rozruch :o))
No měla jsme co dělat jak jsem byla dojatá(vidět ženicha v celé své kráse je úplně něco jiného než předtím při zkouškách obleku)a on také. Pak rychlé předání kytičky a přesun k zámečku, kde čekal zbytek svatebčanů. Ještě poslední zdobení aut, pózování u rodného domu s tatínkem a mohlo se vyrazit na slavnou trasu Záběhlice-Horní Počernice. Jízdu jsme si oba do sytosti užívali.I přes docela velký provoz jsme dorazili do Čertous včas.

Děkujeme všem co dorazili na obřad i když někteří později, ale přece :o)

Před obřadem jsem byla klidná, ženich se docela klepal nervozitou, pan starosta měl krásnou a působivou řeč, prstýnky bylo těžké nandat na obou stranách, polibek sladký a gratulace maminky mě dojala, ženich také uronil slzičku při gratulacích. Prošli jsme bublinkovým špalírem a byli nejšťastnější.

Focení na Chvalské tvrzi bylo zábavné. Zametání střepů jsme zvládli levou zadní.Já držela jen lopatku :o) Přenesení přes práh bylo náročné, ale dlouho jsme ženicha netrápila.
Při vstupu do sklípku se ozývalo jéééééé to je krásný :o))) Svatebčané se docela brzy našli na jmenovkách a mohlo se začít přípitkem. Tatínek měl krásný proslov. Polívku jsme snědli bez pobryndání. Všechny jídla krom zmrzliny s malinami po mě dojídal ženich.

Při kafíčku jsme rodičům předali děkovné dárečky - naše fotografie a oznámení se svištěm(že čekáme miminko) strhl se obrovský potlesk a já se rozbrečela, švagrová brečela také, tak jsme brečely spolu :o)

Hostina hrozně rychle utekla a čekali jsme na kamarády před sklípkem, pohodička povídání s rodiči a kamarády. Ženich šel pro pivo a nastal okamžik únosu :o)) kamarád měl chytl za ruku a běželi jsme do auta, první putika a panákování, druhá putika a ještě jsme chtěli stihnout třetí hned naproti přes ulici, ale ženich byl rychlý, takže otočka a běh na záchod se schovat, únos byl fakt parádní i když jsem funěla jak mašina. Oceňuji ženichovu pohotovost. Při návratu do hotelu sklidil potlesk.

První taneček, krájení dortu - zmizel hrozně rychle a všichni se olizovali až za ušima.
Předání záručního listu nevěsty a návodu k použití ženich ocenil.
Dražbu podvazku zvítězil ženich :o))))) Poznávání zadnic vyhrál dvoumetrový kamarád, moje prdelka, ženicha jsme vyrazila docela brzy s tím, že má zadek jak ženská, děkuji Roberte a Lucko za organizaci. Petrovi děkuji moc za pohotovost při únosu .o)
Zábava se táhla až do tří do rána, všichni byli naprosto přirození, dobře jsme se bavili i obsluha hodnotila naši svatbu za uvolněnou a moc příjemnou.

Rozbalování darů jsem si užila na pohovce a Roman s holkama kočičíma rozbaloval :o)
Děkujeme všem!!! Ani jeden dárek neuklidíme do skříně bez povšimnutí.
DĚKUJEME VŠEM, ŽE NÁM ZPŘÍJEMNILI NÁŠ DŮLEŽITÝ DEN.

šaty nevěsty: svatební salon Adina.....dokonalý servis
účes nevěsty: kadeřnice Šárka Prouzová, Salon Mánes
líčení nevěsty: kamarádka Lucka(minula se povoláním, je šikulka....díky moc)
nehty nevěsty: Nehtové studio na Újezdě
šaty ženicha: svatební salon Kleinod
boty ženicha: Baťa
prstýnky: zlatnický ateliér Invencie....pan Beem je člověk na správném místě :o)
kytičky: Květiny La...naprostá spokojenost
dort: tiramisu z Grandcafé Praha(nezbyl ani kousíšíček), Medovník
koláčky: pekárna Hořovice, babička nevěsty(i přes můj zákaz napekla)
výzdoba svatební tabule: nevěsta+ženich+maminka+paní provozní hotelu
autí nevěsty propůjčil a řídil: Zdeněk Rytíř
autí ženicha: kamarád Ondra....děkujeme moc
fotografie: tatínek nevěsty a kamarád Petr(ty co jsou v albu), Karel Novák a Kuba Brožek....profíci na svém místě(kolegové)
kameraman: kolega Miloš
.........snad jsem na nikoho nezapomněla :o)

S maminkou
S maminkou
Ty moje prdelko :o))
Ty moje prdelko :o))
Mafioso
Mafioso
Přesně rok poté
Přesně rok poté
Na svatebním obědě rok poté
Na svatebním obědě rok poté
Tentokrát už venku z bříška
Tentokrát už venku z bříška
Byl jsem očíhnout nevěstu Eelinku
Byl jsem očíhnout nevěstu Eelinku