Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Pavlína a Martin   svatební album

kleim0a1  •  25 fotek  •  22. čer 2013, Zvíkov, Region Písek

Jaká byla svatba:

Svatba byla skvělá. Úplně všechno se podařilo, všechno vyšlo tak, jak mělo a nic se nepokazilo. Všichni svatebčani byli nadšeni, náramně se bavili a užívali si. A my s nimi.

Doporučuji dodavatele:

Hudba Harry Band, Praha - Reakce svatebčanů: "Jsou super, jsou úžasní!" "No to je normální koncert!" "Oni toho Claptona hrajou líp než Clapton!" "Na ty nám musíš dát kontakt!"
Civilní obřad Hrad Zvíkov - Milá, ochotná a praktická matrikářka Ivana Šulitková nám všechno vysvětlila, zařídila a elegantně uklidnila nervózní maminky. Oddávající místostarostka Helena Žydková Smolková měla krásný projev, inspirativní i vtipný, přitom bez oblíbených dvojsmyslných narážek, patosu přesně tak akorát. Z úředního civilního obřadu udělala nezapomenutelný rituál. Děkujeme!
Hudba Cimbálová muzika Kyčera - Pražáci, ale hrají výborně. Tančili a zpívali s nimi i ti, které jsme nikdy zpívat ani tančit neviděli! A secvičili kvůli nám náš waltz - Moon River s cimbálem! Díky, díky!
Hostina Hospoda na Statku, Pole u Kadova - Polévku s játrovými knedlíčky a svíčkovou chválily i maminky a babička a ty to přece umí nejlíp.
Dorty Cukrárna u Volfů, Písek - Tři různé dorty nám mizely pod rukama tak rychle, že jsme je ani nestačili ochutnat. Ale zvláště čokoládový Royal byl prý moc dobrý!
Etikety na láhve Lenka Lánská, Liberec
Catering Hospoda na Statku, Pole u Kadova - Všechno běželo hladce. Pivo jsme si mohli točit sami na dvoře, hned vedle se peklo prase, nealko a víno jsme měli nachystané vlastně jako švédský stůl, nealka a vína bylo pořád dost, sýry, salámy, oříšky dodali. Všechno průběžně doplňovali a dávali na stůl naše vlastní sladké, které jsme den předem uložili ve sklepě. Všechno kolem oslavy už mají zvládnuté, nikomu nic nechybělo. A na všechny byli milí a ochotní.
Ubytování Hospoda na Statku, Pole u Kadova - Skvělé místo na oslavu. je to bývalý statek s hospodou, předělaný na penzion. V hospodském sále jsme měli hostinu, na dvoře hrála cimbálka a peklo se prase, ve stodole s koncertním podiem se pařilo na rokenrolovou kapelu a na zahradě se hrál volejbal. Děti i dospělí se vyřádili v bazénu. Pokoje jsou zařízené restaurovaným nábytkem z antiků ve venkovském stylu, 2-6-lůžkové, celkem 37 lůžek + neomezeně ve spacácích na matracích na zemi, v zahradě ve stanech, pod širákem, ve stodole. Všechno upravené, čisté, vkusné a stylové. Slova našeho vybíravého opatrného bratrance: "Kdybych si jednou náhodou někdy někoho bral, tak to chci mít tady!"
None
None
None
1
None
1
None
None
1
None
None
None
None
2
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None