S přítelem jsme spolu téměř 6 let, o svatbě jsme mluvili už dlouho, ale pořád se na něco čekalo. Až dodělám jednu školu, až dodělám druhou, až si najdu práci, atd... Nakonec mi 24.prosince 2010 visel na stromečku stříbrný pytlíček s krabičkou, ve které byl ten nejkrásnější zásnubní prstýnek.
Na začátku ledna jsme naběhli na matriku, ovšem původně vybrané datum 14. května (na naše výročí) jsme museli přehodnotit, protož ten víkend se na zámku konají nějaké lovy, či co :-D Náhradní termín byl 25.6. Jenže hned večer jsme si uvědomili, že v místě, kde chceme hostinu, budou tento víkend každoročně více a více navštěvované cyklistické závody, tudíž bychom se tam nejspíš ani přes davy lidí ani nedostali.
Proto jsem telefonicky přehodila termín na snad už konečné datum - 10.6.2011. Obřad bude na zámku v Brandýse nad Labem.
Tohle album dělám i proto, abych po čase věděla, jak přípravy probíhaly a jaké byly naše myšlenkové pochody:-)

Použila jsem fotky od mnoha uživatelek tohoto serveru - tímto děkuji a zároveň se omlouvám. Pokud by to někomu vadilo, okamžitě smažu;-)


6.1. zamluven termín na zámku a fotografka Jarmila Podžorná (z té mám opravdu radost)
7.1. rezervace restaurace na hostinu - Penzion Lázeňská (Stará Boleslav)
14.1. první zkouška šatů - vybrány hned ty první - láska na první pohled (svatební salon Elise v Brandýse nad Labem)
15.1. objednáno svatební oznámení
25.1. dorazila oznamka - jsou krásný (KyoPrint)
29. a 30.1. předána první oznámení rodičům
1.2. zamluveny prstýnky (v pražských klenotnictvích jsme to vzdali pro nepřeberné množství, nedokázali jsme si vybrat, proto jsme vzali za vděk maloměstským obchůdkem u ná ve městě)