Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

klapja Neaktivní

Svatba byla 3. září 2011 Rouchovany, Region Třebíč  • 

 • Svatba byla krásná, ale rychle utekla :)
  Popravdě nevím co psát. Všichni jsou ještě teď moc spokojení. Zábava vydržela až do brzkých ranních hodin. V bodech bych to asi napsala takto:

  Co mi udělalo radost:
  Moje sestřička - byla úžasná, se vším mi moc pomáhala jak před svatbou tak během svatby.
  Malé družičky - byly krásné a hrozně milé. Ostatně všechny děti, které jsme měly na svatbě byly hrozně moc milé. Holčičky mi neustále chtěli nosit šaty. Pořád se mnou chtěli tancovat a dostávala jsem spousty obrázků.
  Dostali jsme spousty krásných dárků. Nejdojemnější byl od našich společných kamarádů. Když jsme se byli fotit, tak udělali všem hostům momentky. Vytiskli je na vlastní donešené tiskárně, nalepili do alba a každý nám tam dopsal vzkaz. Ještě te, když si to pročítám, tak mě to nutí plakat.

  Co bylo jiné než jsem plánovala:
  Moje družičky i kamarádky přišly trochu později než jsem plánovala, takže jsem nestihla rozdat úkoly :) a při česání se mě všichni chodili na něco ptát. Nakonec se ukázalo, že nebýt mojí 14 leté sestry, tak by nikdo nevěděl co má dělat. Je to zkrátka moje zlatíčko.
  Co se týče problémových lidiček, jako je můj otec. Tak i ten přišel celkem slušně oblečený a nedělal s jeho ženou žádné potíže.
  Moje svědkyně byla kupodivu docela aktivní a plnila vše o co jsem ji požádala :)
  Únos něvěsty, který jsem nechtěla se bohužel uskutečnil. A říkám bohužel, protože mě odvezli hrozně daleko a ženich mě nemohl najít. Tak to vzdal a mi se museli vrátit. Přišla jsem tak o pěvecké vystoupení svědka a jeho to myslím taky mrzelo.Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
klapja
Jana - 30 r. Lukáš - 38 r.
Registrace: únor 2011
Bydliště: Rouchovany, Region Třebíč
Příspěvků: 5
Inzerátů: 0
Přátelé: 3
Líbí se mi tyto fotoblogy (13)
Moje kolekce