Svatbu máme 1.9.2007, ale z příprav toho zatím moc nemáme. Stále sbírám inspirace tak doufám že se někdo neurazí pokud najde v mém albu svojí fotku. Je to proto, že je super.
Zatím mám zamluvené šatičky, domluven termín obřadu a svatební hostinu. Zdá se mi to málo a začínám být nervózní.
22.3. Tak už jsem trošku pokročila. Mám obědnané cukroví, zajištěnou kadeřnici a kameru, objednán termín na nehtíky a předběžně zamluvenou limuzínku. 29.5. Doma už mám skoro všechno na hostinu, auta a výslužky. Taky jsem koupila botičky, je konečně zamluven fotograf a zajištěno oblečení pro družičky. Už chybí jen oznámení, jmenovky, prstýnky a obléci ženicha. 26.6. Dnes jsme byli konečně vybrat oznámení, nicméně oblek pro ženicha a prstýnka stále ještě nemáme-začínám z toho být pěkně nervozní. Kdyby někdo věděl kde se dá koupit nebo ušít pěkný pánský oblek v Brně, budu ráda za každý tip. 20.8. SLÁVA!!! Už máme i oblek pro ženicha-zaplať pánbůh. S těma chlapama je to fakt hrůza něco vybírat. Prstýnky už jsou taky, tak zbývají jen poslední zbytky dekorace domu a hostiny. Ještě 14 dní - ZAČÍNÁM BÝT NERVÓZNÍ!!!
29. 08. TAK UŽ MÁM VŠE !!! Nakoupeno, uklizeno, vyzdobeno. Hotové zkoušky, nehtíky, nachystané věci .... doufám že jsem na nic nezapoměla?! Už jen nachystat výslužky, rozvést je a těšit se na sobotu. Pane bože UŽ TO MÁM ZA PÁR !!! Ale těším se!!!!!