Ahojky. Jmenuji se Kamila a můj miláček Martin. Stavíme rodinný domek ve Štěpánovicích u Lišova (ten kdo je ještě více z daleka jihočeský kraj okres České Budějovice) a jsme spolu 3,5 roku. Seznámili jsme se přímo na silvestra a vydrželo nám to a klape (snad bude za chvilinku i na buben-pokud se budeme oba dva více snažit a až doděláme baráček snad po svatbě). Svatba se bude konat 9.9.2006 na zámku Hluboká v 10:00 h - docela brzy, ale bohužel pro krásný datum už zbyla jen tato doba (já pocházím z Hluboké, Martínek z Lišova a teď vlastně jeho mamka s přítelem dostavěli baráček takže se Štěpánovic - budu mít tchýni asi tak 500 m od sebe - není to tak hrozné jak to vypadá - je fajn, mám docela štěstí - každý máme své mouchy, ne?). Na svatbě bude asi s 3 muzikanty, fotografem a družbou, kamarády, známými a příbuznými 65 lidí. Oslava bude v hostinci u Janátů v Purkarci nedaleko Hluboké nad Vltavou, vlastně se tam narodil můj tatínek a babička s dědou by tam bydleli dodnes, ale bohužel kvůli Hněvkovické přehradě se museli odstěhovat. Není to žádný nóbl podnik, ale je tam krásný velký sál na tancování a řádění a s trochou ozdobeníčka známé Janičky /květinářky/ to tam uděláme pohodové pro pařbu. Nevím co k tomu ještě dodati, snad až příště, aby vás řádky neunudili.
Šaty budu mít půjčené ze salonu Oliva České Budějovice (bohužel jsem si je nevyfotila), botičky od Jindřicha, spodní prádélko, punčošky a bílý kostýmek jsem si koupila v prádlu Nikola (mají tam super výběr a příjemné prodavačky), hned vedle v krámku Wiliam and Delvin jsem si koupila tu krásnou tuniku (prý ji budu moci nosit až budu čekat Pepíčka nebo Simonku), prstýnky máme z Českých Budějovic od pana Skláře - jsou nádherné, zásnubní také, oblek jsme koupili v Broukovi a babce a boty pro ženicha u zlínského Baťaře. Pozvánky a svatební oznámení jsme si nechali udělat v tiskárně Merkantil České Budějovice, nehtíky mi bude dělat paní v saloně Soňa.
Držím všem palečky a hlavně trpělivost s maminkama, budoucím manželem, ať ho nekrocnete dříve než Vám převede polovinu majetku (samozřejmě to je sranda). Pokračování příště.