Seznámili jsme se 3.7.2006
Ota mne požádal o ruku 18.11.2006
Svatba bude 7. 7. 2007. Brát se budeme v Písecké Bráně na Hradčanech.

***************************************************************************

v prosinci 2006 - zamluveny šaty a zaplacena záloha
30.1.2007 - domluveny květiny a zaplacena záloha
10.2.2007 - svatební veletrh - domluvena fotografka, zakoupeny figurky na dort, koupena čelenka a perličky na krk, vybrány snubní prstýnky
18.2.2007 - zkouška prstýnků (velikosti) - to byla teda rychlost :-)
19.2.2007 - domluven kameraman
22.2.2007 - schůzka s oddávajícím reverendem (mimochodem, vcelku mladý chlap a docela sympaťák) - dal nám mnoho námětů k přemýšlení o tom, jak bychom si mohli obřad udělat osobnější. Jsem zvědavá, jak se to nakonec celé povede ;-)
26.2.2007 - vyrobeny dárečky pro hosty (čokoládky a víno)
14.3.2007 - další návštěva na matrice, kde jsme opět vyfasovali další formulář k vyplnění. Čeká nás to ještě jednou v dubnu a pak snad už bude konec s úřady až do svatby :-)
17.3.2007 - zakoupeno spodní prádlo pod šaty - krajkové jako budou šatičky :-)
21.3.2007 - rezervováno místo na hostinu a na večerní raut .............a aktualizace informací na těchto stránkách.
18.4. vyzvednuty pozvánky na večerní raut, zakoupeny okvětní plátky do košíčku družičce a jako dekorace na stůl

***************************************************************************

Fotit vůbec nestíhám - práce, škola, do toho připravovat svatbu....................................
13.5. dokoupeny všechny potřebné věci na dekoraci stolu (no, ještě chybí ubrousky).
16.5. konečně zkompletováno oznámení a pozvánky na hostinu a pozvánky na raut, nadepsané obálky se zítra odesílají a zbytek se rozveze :-)***************************************************************************
Ještě chybí oblek pro ženicha (nejspíš si ho nechá ušít na míru - stejně potřebuje obleky do práce) a nevěsta stále shání botky (v tomhle mám docela náročný vkus a Ota ze mně šílí ;-) ).
*************************************************************************** *****************************.....a mezi tím vším shonem se nám podařilo s mým hafanem Rockym složit záchranářskou zkoušku RH-E :-)
************************************************************************************************************** Svatební cesta bude asi trochu netradiční - poletíme do mé "vysněné" Indie, vzhledem k ročnímu období se přemístíme na sever a přes hory půjdeme pěšky zase dolů k k Dilí :-) Pojedem s partou přátel a všichni se už hrozně moc těšíme!!!!!************************************************************************************************************************* 1.6. zakoupen oblek pro ženicha. Kráááááásnýýýý!!!! Tmavě modrý, 100% vlna, atlasová vazba. Fakt mu náramně sluší :-) Už se těším, až v něm bude stát vedle mně. Ale byla to fuška, ten oblek sehnat. 2.6. jsem konečně sehnala botky. Jsou kožené, na vysokém podpadku a nesmírně pohodlné. Rádi s Otou tančíme, takže jsem musela vybírat i tak, aby mi dobře držely na noze při tanenčích krocích. Neumím si představit, že by mi měla bota lítat na noze třeba při džajvu nebo tangu ;-)***************************************************************************************************************************************** 14.6. Poslední návštěva u oddávajícího reverenda a dohodnutí podrobností průběhu svatebního obřadu (kdo kdy a jak nástup, čtení, výměna prstýnků + manželský slib, zapálení svíce apod. ************************************************************************************************************************** 19.6. Stále nemáme boty pro ženicha :-( Máme je vyhlídlé, ale nějak ne a ne najít čas pro ně dojet......asi půjde bosky :-)) a až se k tomu dokopu, tak doma nafotím to, co už máme připraveno :-)